20 квітня

У США пройшли протести проти політики Трампа

Тисячі людей вийшли на вулиці США на протест проти політики президента Дональда Трампа та його адміністрації у суботу, 19 квітня.

Тисячі людей вийшли на вулиці США на протест проти політики президента Дональда Трампа та його адміністрації у суботу, 19 квітня.

Про це повідомляє BBC, пише "Європейська правда".

Причиною протесту стали дії Трампа, зокрема тарифи та його ініціатива скоротити кількість держслужбовців і зменшити витрати бюджету через створення Департаменту ефективності уряду (DOGE).

Як зазначається, більшість протестів пройшли спокійно. Мітингарі тримали плакати з написом "Жодних королів" – на честь річниці революції проти британського панування.

Фото: Reuters

Зокрема у Бостоні відбувся протест проти Трампа під назвою "50501" ("50 протестів, 50 штатів, 1 рух"),

"Зараз у США небезпечні часи для свободи. Я хочу, щоб мої онуки знали, звідки взялася наша країна і що за свободу треба боротися", - заявив учасник акції Томас Бассфорд, який прийшов на мітинг із своєю сім’єю.

Фото: Reuters

Раніше цього місяця у низці міст США пройшли масові акції протесту через невдоволення політикою, яку проводить Трамп.

Радимо також ознайомитися із матеріалом "ЄвроПравди": Мільйони проти Трампа: як у США почалися протести проти нової влади та чи матимуть вони вплив

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Орбан хоче санкцій ЄС проти України через нібито смертельне побиття угорця в ТЦК Вчора, 15 липня

Джерела WP: Трамп розглядає надання Україні ракет Tomahawk Вчора, 15 липня

Пісторіус: рішення щодо Patriot для України буде прийнято протягом "днів або тижнів" Вчора, 15 липня

Посол: США віддаватимуть пріоритет Україні під час продажів зброї за кордон Вчора, 15 липня

Як сировина і технологія впливають на смак спирту «Екстра»? Вчора, 15 липня

Ультиматум Трампа Путіну, нові Patriot, спротив торговій угоді України і ЄС: новини дня Вчора, 15 липня

У новому уряді можуть змінити віцепрем'єра з євроінтеграції, звільнивши Стефанішину Вчора, 15 липня

Трамп пообіцяв санкції проти Росії, якщо угоди не буде "за 50 днів" 14 липня

Трамп: НАТО та США досягли домовленості щодо постачання Україні зброї 14 липня

Трамп каже, що Україна "протягом днів" отримає додаткові батареї Patriot 14 липня