Українська делегація проведе повторні переговори з делегацією США після того, яка американські представники увесь день понеділка в Ер-Ріяді вели переговори з російською стороною, підтвердив президент Володимир Зеленський.
Українська делегація проведе повторні переговори з делегацією США після того, яка американські представники увесь день понеділка в Ер-Ріяді вели переговори з російською стороною, підтвердив президент Володимир Зеленський.
Про це глава держави розповів у вечірньому зверненні, повідомляє "Європейська правда".
Зеленський сказав, що нещодавно говорив з міністром оборони Рустемом Умєровим, який перебуває в Саудівській Аравії для переговорів з американською стороною.
За словами президента, після зустрічі у неділю українська делегація проведе з американською делегацією додаткову зустріч.
"Вчора відбулася зустріч з американською командою. Сьогодні представники Сполучених Штатів говорили з командою війни – із представниками Росії. Після того – знову зустріч української та американської команд. Очікую також і нової доповіді", - повідомив глава держави.
Він додав, що потрібен рух "до реального миру, до гарантованої безпеки".
"Росія є єдиним суб’єктом, який затягує цю війну та знущається з наших людей і з усього світу. І щоб дотиснути Росію до миру, потрібні сильні речі, сильні кроки", - заявив Зеленський.
Увесь день 24 березня у Саудівській Аравії проходять перемовини американської та російської делегацій. У Кремлі розповіли, що у центрі обговорень – питання про поновлення Чорноморської зернової ініціативи, з якої росіяни вийшли у 2023 році.
Також ЗМІ повідомляли, що після завершення перемовин американців з росіянами, американська та українська делегації проведуть ще один раунд переговорів.
Архів журналу Віче
![]() |
№4 |
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Офіційно: парламентські вибори у Молдові призначили на 28 вересня
У Парижі розпочалася зустріч української делегації із представниками "коаліції рішучих"
Українська делегація прибула до Парижа для зустрічей із представниками "коаліції рішучих"
Вучич поїде в Москву на 9 травня
У Сербії затвердили новий уряд без одіозного проросійського Вуліна
ЗМІ: США пом’якшили позицію щодо компенсації допомоги Україні в угоді про надра
Словацький парламент відмовився засуджувати Росію за атаки на Суми і Кривий Ріг
Дуда відповів на погрози Наришкіна Польщі та країнам Балтії
Зеленський відреагував на слова Віткоффа про "п'ять територій" у мирній угоді
У ЄС вірять, що проєкт угоди про мінерали зі США буде змінений "в інтересах України"