Ср, 09 вересня 2015

Менше паперів – більше риби

 

Щоб збільшити асортимент вітчизняної рибної продукції і зробити її дешевшою, Держрибагентство планує скоротити кількість дозвільної документації для підприємців, щоб вони могли вільно розвиватися. Це торкнеться, в першу чергу, рибопромисловців, що займаються промислом на Азовському і Чорному морях, а також на Дніпровському каскаді.

За словами Яреми Коваліва, керівника відомства, через девальвацію гривні вартість привізної риби дуже зросла. Але Україна може знайти в цьому й позитив. Наприклад, перейти на вітчизняну продукцію. У нашій країні виловлюється близько трьох десятків промислових видів риб.

В Україні – найбільша площа внутрішніх водойм серед усіх європейських країн. І при цьому 80% риби, що лежить на прилавках, привозять з-за кордону.

Автор: Сергій ДУБРОВІН

Архів журналу Віче

Віче №4/2016 №4
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Зеленський відповів на заяву Венса про "торги за кілька квадратних кілометрів" Сьогодні, 09 квітня

Фон дер Ляєн вимагатиме від Орбана термінового пояснення спільних з РФ дій на шкоду Україні Сьогодні, 09 квітня

Зеленський: США ігнорують докази допомоги Росії Ірану, бо довіряють Путіну Сьогодні, 09 квітня

ЗМІ опублікували нові деталі, як Сійярто координувався з РФ у діях, що шкодять Україні Сьогодні, 09 квітня

Жоден із шести обіцяних Норвегією винищувачів F-16 досі не прибув до України Вчора, 08 квітня

Качка: Угорщина не мала заперечень проти відкриття кластерів для вступу України в ЄС Вчора, 08 квітня

Качка: ЄС не відкинув ідею вступу України у 2027 році, більше ясності буде в травні Вчора, 08 квітня

ЗМІ дізналися, як представники США та Ірану досягли перемир'я Вчора, 08 квітня

Зеленський про припинення вогню в Ірані: важливо, що США зробили цей крок Вчора, 08 квітня

МЗС – про припинення вогню на Близькому Сході: "Час проявити рішучість для примусу Москви" Вчора, 08 квітня