Глава Пентагону в ході свого візиту до Києва оголосив про виділення Україні нового пакета військової допомоги на 400 млн доларів.
Глава Пентагону Ллойд Остін в ході свого візиту до Києва оголосив про виділення Україні нового пакета військової допомоги на 400 млн доларів.
Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Укрінформ.
Остін зробив оголошення про новий пакет допомоги під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.
"Під керівництвом Джо Байдена США продовжують нарощувати цю підтримку України. Сьогодні я хочу оголосити виділення президентського пакета допомоги на 400 млн доларів на боєприпаси, військову техніку та озброєння для України", - зазначив Остін.
У понеділок Остін прибув до Києва з неанонсованим візитом.
Нещодавно американський президент Джо Байден відвідав Берлін, щоб обговорити вторгнення Росії в Україну з лідерами Німеччини, Франції та Британії.
Повідомляли також, що США готові надати Україні до $20 млрд в рамках кредиту G7, який буде погашатися за рахунок прибутку від заморожених російських активів.
Архів журналу Віче
![]() |
№6 |
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Розкол у Трампа, атака на літаки Британії, обмеження ЄС для донорів сперми: новини дня
Макрон розкрив деталі пропозиції з чотирьох пунктів, яку висунуть Ірану в Женеві
У Раді зареєстрували постанову про скасування важливого для допомоги ЄС закону про АРМА
ЗМІ: Зеленський може зустрітись із європейськими лідерами після саміту НАТО
Reuters: Іран і США непублічно вели прямі переговори після ударів Ізраїлю
Єврокомісія озвучила найближчі плани щодо 210 млрд заморожених активів Росії
Зеленського чекають на саміті лідерів ЄС в Брюсселі, але він ще не підтвердив візит
Парламент Фінляндії підтримав вихід з Оттавської конвенції
Як отримати дублікат свідоцтва про народження
"Тролінг і абсурдні вимоги": Чехія нагадала, що РФ 100 днів ігнорує пропозицію про перемир’я