26 травня

Глава МЗС Чехії: Удар РФ по гіпермаркету демонструє, як Путін хоче миру

Міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавський заявив, що російський удар по гіпермаркету у Харкові виразно демонструє відсутність прагнень до миру у господаря Кремля Владіміра Путіна.


Фото: www.eurointegration.com.ua

Міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавський заявив, що російський удар по гіпермаркету у Харкові виразно демонструє відсутність прагнень до миру у господаря Кремля Владіміра Путіна.

Про це, як повідомляє "Європейська правда", він написав у мережі X (Twitter).

Ліпавський пообіцяв на зустрічі міністрів НАТО у Празі просити посилити підтримку України у боротьбі проти РФ.

"П'ятниця – кремлівський цар нібито сигналізує, що хоче миру. Субота – бомбардування гіпермаркету, повного цивільних.

Не купуйтесь на кремлівські казки. На міністерській зустрічі НАТО в Празі я буду просити своїх колег посилити підтримку для стримування російського імперіалізму", – написав глава МЗС Чехії.

Friday – The Kremlin Tzar allegedly signals he wants peace.

Saturday – Bombs a hypermarket full of civilians.

Don’t buy into the Kremlin fairytales. At the NATO Ministerial Meeting in Prague, I will be asking my colleagues to step up the support to contain Russian imperialism.

— Jan Lipavský (@JanLipavsky) May 25, 2024

Російські війська у суботу вдень вдарили по будівельному гіпермаркету "Епіцентр" у Харкові, відомо про 2 загиблих і 24 постраждалих.

Президент Володимир Зеленський повідомив, що в гіпермаркеті могли перебувати понад 200 людей.

Західні ЗМІ продовжують повідомляти, що правитель Росії Володимир Путін зацікавлений у припиненні вогню в Україні шляхом переговорів, хоча риторика Кремля та військові дії Росії показують, що Путін залишається незацікавленим у змістовних переговорах і будь-якому врегулюванні, яке б завадило йому знищити незалежну українську державу.

www.eurointegration.com.ua