03 квітня

Герметики як найкращий матеріал для забезпечення цілісності конструкції

Сьогодні в процесі виконання різноманітних ремонтно-будівельних робіт дуже часто використовуються герметики. В Україні вони доступні в будь-якому в магазині будматеріалів. Відмінний вибір представлений на сайті компанії Околоремонта. Тут ви знайдете продукцію топових виробників з гарантією оригінальності за доступними цінами.

Герметик силіконовий універсальний Mounter

Що собою являє будівельний герметик, яких видів він буває та які функції виконує?

Цей пастоподібний матеріал відрізняється в'язкою плинністю. Він складається зі спеціальних полімерів та олігомерів. Після видавлювання з туби, файл-пакета або тюбика, герметик формує своєрідну стрічку. Його використовують для захисту від проникнення в конструкцію рідини та інших агресивних чинників. Також він захищає від витоку робочого середовища з обмеженого простору. Тому купити герметик в інтернет-магазині або будь-яких інших торгових точках доречно для посилення гідроізоляції та інших видів герметизації. Захисний шов з цього матеріалу формує тверду, щільну, в міру еластичну конструкцію прямо на поверхні виробу, на який нанесено герметик. Це відбувається після затвердіння основи матеріалу, виготовленої з полімерів, а також після випаровування у складі герметика розчинників.

Основні види герметиків

Існує великий асортимент цих матеріалів за різними критеріями. Зокрема, їх можна вибрати, виходячи з таких параметрів:

  • Склад. Герметики з різними властивостями можна вибрати на основі акрилу, силікону, поліуретану, каучуку, бітуму або силікатів.
  • Властивості. Залежно від ваших завдань, можна вибрати цей матеріал санітарний, без запаху, клей герметик, жаро- і термостійкий.
  • Призначення. Герметик може використовуватися для герметизації конструкції дахів, акваріумів, автомобілів, цоколя, скла та дзеркал.
  • Компанія виробник. Найкращими на сьогодні виробниками герметиків вважаються такі торгові марки, як Eco, Mounter, Hercul, BeLife, Mr.Build, Doctor Fix і VölkFix.

Рекомендації з вибору

Герметик акриловий Mounter

Якщо вам потрібно вибрати й замовити будівельний герметик, в каталозі інтернет-магазину компанії Околоремонта ви знайдете його у величезному асортименті. Щоб придбати саме той варіант, який вам підійде під ваші завдання, варто враховувати рекомендації фахівців. Зокрема:

  • Якщо ви плануєте зберегти колірну гармонію поверхні, то можете вибрати герметики потрібних кольорів.
  • Щоб закріпити дзеркало, вітраж або мозаїку, краще вибрати клей-герметик. Він забезпечить міцність фіксації.
  • За наявності цвілі ви можете купити санітарний герметик з антигрибковими добавками в його складі.
  • Під поверхні, які мають непористу структуру, варто вибрати силіконовий герметик, який має підвищену адгезію.
  • Для тих, хто не любить різкі запахи, що подразнюють дихальні органи, виробляються нейтральні герметики.

Пропонуємо вам якісні будівельні герметики замовити онлайн на сайті інтернет-магазину компанії Околоремонта. Тут представлені гарантовано ефективні матеріали такого типу. Їх характеристики відповідають даним, наведеним в картці товару.

Архів журналу Віче

Віче №4/2016 №4
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата