Пн, 06 лютого 2023

Зеленський може приїхати на саміт ЄС до Брюсселя – ЗМІ

ЄС планує, що Володимир Зеленський візьме участь у саміті лідерів країн-членів на цьому тижні.

ЄС планує, що Володимир Зеленський візьме участь у саміті лідерів країн-членів на цьому тижні.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє Financial Times з посиланням на людей, поінформованих про відповідні плани.

Джерела видання підкреслили, що проблеми з безпекою можуть зірвати візит українського президента.

Згідно із запропонованим планом, Зеленський має виступити на спеціальній сесії Європейського парламенту, що викликає занепокоєння з точки зору безпеки.

Минулого тижня український лідер приймав у Києві президента Європейської комісії Урсулу фон дер Ляєн та голову Європейської ради Шарля Мішеля.

"Відверто кажучи, є великі ризики, якщо я кудись поїду. Це правда", - сказав Зеленський журналістам у п'ятницю, відповідаючи на запитання про можливий візит до Брюсселя.

Ця поїздка стане, якщо відбудеться, другим візитом Зеленського за межі України після повномасштабного вторгнення Росії майже рік тому. У грудні він відвідав Вашингтон.

У четвер 27 лідерів ЄС зберуться в Брюсселі на саміт, де заплановані теми для обговорення - Україна, міграція та реакція блоку на закон про зниження інфляції в США.

Як повідомлялося, Зеленський допускає можливий особистий візит в Брюссель для висловлення вдячності за підтримку України, якщо буде шанс отримати далекобійну зброю та якщо візит дозволить ситуація з безпекою.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Ультиматум Трампа Путіну, нові Patriot, спротив торговій угоді України і ЄС: новини дня Сьогодні, 15 липня

У новому уряді можуть змінити віцепрем'єра з євроінтеграції, звільнивши Стефанішину Сьогодні, 15 липня

Трамп пообіцяв санкції проти Росії, якщо угоди не буде "за 50 днів" Вчора, 14 липня

Трамп: НАТО та США досягли домовленості щодо постачання Україні зброї Вчора, 14 липня

Трамп каже, що Україна "протягом днів" отримає додаткові батареї Patriot Вчора, 14 липня

П’ять держав незадоволені новою торговельною угодою з Україною і заявили про це на Раді ЄС Вчора, 14 липня

У Німеччині кажуть, що Європа може профінансувати більше ніж три Patriot для України Вчора, 14 липня

Джерела: 18-й пакет санкцій проти РФ відтепер блокують Словаччина і Мальта Вчора, 14 липня

Трамп підтвердив намір відправити Україні озброєння, зокрема Patriot Вчора, 14 липня

Спецпосланець Трампа приїхав до Києва Вчора, 14 липня