Ср, 23 листопада 2022

Що зробити для правильного відпочинку свого підлітка? Обираємо зручне ліжко

За день підлітки витрачають дуже багато енергії та сил. Аби її відновити потрібен якісний, спокійний сон. В даній статті ми розглянемо критерії вибору ліжка для підлітків.

Підлітки потребують найкращого відпочинку. За день вони витрачають дуже багато енергії та сил. Аби її відновити потрібен якісний, спокійний сон. В даній статті ми розглянемо критерії вибору ліжка для підлітків разом з партнером статті Soloha.ua.

ліжко

Здоровий сон і як його покращити

У сучасному світі в підлітків часто збиваються біоритми. В результаті чого, порушується сон та гормональний баланс. Це найчастіше трапляється через: неправильне користування гаджетами, до пізньої ночі; соцмережі, які приваблюють цікавістю; а також навантаження у навчанні та звичка робити всі справи одночасно. постійне недосипання шкодить здоров'ю, звичайно він з часом мине, але все ж наслідки можуть проявитись вже у дорослому віці.

Чому з'являється безсоння у підлітків?

В підлітковому віці йде активний викид гормонів, та й мелатонін гормон сну, виділяється значно пізніше в порівнянні з дорослими. Нормальний обсяг часу для сну сягає 9-10 годин. Але випадки з порушенням сну трапляються все частіше. Розглянемо деякі фактори, що можуть негативно впливати на якість сну молодої людини:

  • Розмір ліжка. Воно не повинно бути мале, коротке. Стандарт для ліжка підлітка 1,90 см у довжину, не менше, 80-90 см у ширину. Ще краще вибрати з “запасом”, аби знову не купувати нове.
  • Матрац. Не м'який, дитина повинна зручно й рівно лежати.
  • Гаджети перед сном. Комп'ютер, планшет, телефон перед сном - погана ідея. Гаджети зроблять зворотний ефект, вони збуджують та провокують на активність. Що говорити про зайве навантаження на зір, пам'ять та концентрацію. Спробуйте ввести правило: гаджети залишаються по за межами спальні.
  • Навчання допізна. Це добре, коли дитина сумлінна, але все ж надмірне навантаження інформацією, порушує час відпочинку. Навчіть дитину розставляти пріоритети, і не засиджуватись.

Критерії підбору спального місця - це важливо!

Вирішуючи подібні проблеми, перш за все батькам важливо забезпечити дитині комфортне спальне місце. Яке воно? Розглянемо нижче:

  1. Міцне. Підлітки швидко ростуть, ліжко має бути відповідне віку, зросту та вазі.
  2. Безпечне. Відсутні гострі кути, чи деталі що випадають, розкручуються самостійно. Все сертифіковане.
  3. Матеріал. Найкращий варіант - дерево, екологічно чисте й практичне. Або якісний пластик чи МДФ.
  4. Матрац. Як вже згадувалось вище, жорсткий, без пружин, має підтримувати анатомічну форму скелету, не прогинатися, не бути надто м'яким. Саме зараз росте та формується скелет, м'язи. Матрац має підтримувати поставу, аби вберегти дитину від хвороб пов'язаних з хребтом. Наповнювач гіпоалергенний, натуральний.
  5. І звичайно беріть до уваги смаки підлітка. На перший погляд здається не дуже важливий критерій, але це вже повноцінна людина зі своїми смаками, вподобаннями. Їй жити в цій кімнаті, спати в цьому ліжку.

Тож, місце відпочинку має бути ідеальне з усіх поглядів. Користуючись нашими рекомендаціями ви точно оберете правильне ліжко, та забезпечите своїй дорогій дитині здоровий міцний сон, а в майбутньому правильну поставу. 

Останні новини

NYT: Перші танки Abrams прибули в Україну Сьогодні, 26 вересня

Зеленський підтвердив прибуття танків Abrams в Україну Сьогодні, 26 вересня

Автомобільна акустична система: Завдяки музиці вдосконалюйте подорожі Сьогодні, 26 вересня

Лікувальний масаж для дітей - Клініка ЦСМ у Києві Сьогодні, 26 вересня

Орбан вкотре пригрозив Україні через права угорської меншини Сьогодні, 26 вересня

Лідер виборчої кампанії в Словаччині: Займатися вступом України до ЄС зараз "ілюзорно" Сьогодні, 26 вересня

США обрали "наглядача" за допомогою Україні, Зеленський нагородив поляків: новини вихідних Вчора, 25 вересня

Спікер Палати представників обіцяє зберегти $300 млн для України у бюджеті США на оборону 24 вересня

Выбор зимних шин для автомобиля: ТОП-5 главных правил 23 вересня

Оренда однокімнатних квартир у Вроцлаві. З чого почати? 23 вересня