передплата Українською | In English

29 червня

Які є прилади нічного бачення

Прилади нічного бачення основні види полювання. Який краще вибрати прилад нічного бачення для полювання

Прилад нічного бачення - вірний помічник мисливця, який воліє ловити видобуток у темний час доби. Вночі багато звірів поводяться спокійніше, тому в них простіше цілитися, коли є відповідний пристрій для їх виявлення. І тут важливо розуміти різницю: якщо приціл нічного бачення призначений для встановлення на зброю та забезпечення точного наведення ствола на ціль (коли потрібно – з випередженням чи поправкою на вітер), то

ПНО – це спостережна техніка, за допомогою якої можна лише знайти мету та визначити відстань до неї, але не прицілитися. Але в асортименті магазину delta1.ua є як приціли, так і прилади НВ

прилади нічного бачення

Прилади нічного бачення для полювання: основні види

Сьогодні виробники пропонують величезну різноманітність моделей ПНО на будь-який смак. Вони різняться за характеристиками, формами, функціональністю. Головний критерій класифікації – принцип роботи. За цим параметром виділяють такі основні типи ПНО:

  • Цифрові. Оснащені матрицею, яка виробляє заряд у кожній точці, де на неї потрапляє світло через оптику об'єктива. Отриманий електронікою сигнал спрямовується в процесор, який у свою чергу обробляє дані, посилює сигнал та передає його на спеціальний дисплей. Отриману таким чином картинку можна спостерігати в окулярі приладу. По суті такі пристрої є поєднанням надчутливої відеокамери з приймачем трансляцій, тому мисливці іноді називають їх «телевізорами».
  • Інфрачервоні. Це ПНО, які працюють у ІЧ-діапазоні. У їх конструкції використовується матриця на базі болометрів, що вловлюють інфрачервоне випромінювання, а внаслідок цього - нагріваються і змінюють власний електричний опір. На відміну від інших моделей, ІЧ-матриці сприймають не відбите світло, а саме теплове випромінювання, яке розповсюджується тілами.

Ще одним важливим розрізняючим критерієм для ПНО є конфігурація, тобто варіант виконання корпусу.
По ньому всі прилади поділяють на такі види:

  • Монокуляри. Візуально нагадують невелику підзорну трубу, в яку можна дивитися лише одним оком. До їх переваг відносяться простота та надійність конструкції, компактні розміри та невелика маса, невисока ціна.
  • Біноклі. Конструкційно є поєднанням двох монокулярів, з'єднаних між собою. Такі вироби коштують дорожче за монокуляри, але забезпечують істотно більшу кратність наближення і ширший огляд.
  • Окуляри. Як правило, оснащені одним електронно-оптичним перетворювачем, як монокуляри. Але за допомогою спеціальної оптичної системи та розведення зорового сигналу в обидва очі в окулярах ПНО реалізується псевдобінокулярний зір. Поставляються в комплекті із системою затяжок та ременів, за допомогою яких пристрій можна встановити у тактичний шолом або зафіксувати безпосередньо на голові.

А де купити хороший ПНО? Якісний сучасний прилад нічного бачення військовий можна купити в інтернет-магазином Delta1. Цей ресурс співпрацює лише з надійними постачальниками оптичної техніки. Тому в його асортименті завжди є пропозиції у широкому ціновому діапазоні, якість яких відповідає характеристикам, зазначеним виробником у технічній документації.

Плакат - брат барикад