передплата Українською | In English

14 травня

Влада РФ вирішила ліквідувати компанію, через яку Медведчук отримав підозру

Поділитися:

Влада Росії розпочала процес ліквідації російської компанії "Новые проекты", яка фігурує у підозрі СБУ та Офісу генерального прокурора народному депутату Віктору Медведчуку щодо "незакінченого замаху на розграбування національних цінностей на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим"

Влада Росії розпочала процес ліквідації російської компанії "Новые проекты", яка фігурує у підозрі СБУ та Офісу генерального прокурора народному депутату Віктору Медведчуку щодо "незакінченого замаху на розграбування національних цінностей на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим".

Джерело: "Схеми"

Деталі: Журналісти посилаються на відповідний запис у реєстрі юридичних осіб Російської Федерації, зроблений вже наступного дня після вручення Медведчуку підозри.

Відповідно до витягу, 12 травня 2021 року реєстраційні органи розпочали процедуру ліквідації компанії "Новые проекты", що володіє російською ліцензією на видобуток нафти і газу на ділянці "Глибока", яка до анексії Криму контролювалася Україною.

Причиною ліквідації компанії в реєстрі вказано: "Ухвалення реєструючим органом рішення про майбутнє виключення юридичної особи з ЄДРЮО (наявність в ЄДРЮО (російському Єдиному державному реєстрі юридичних осіб - ред. ) відомостей про юридичну особу, щодо яких внесено запис про недостовірності)".

У виписці на компанію станом на 14 травня 2021 року існує "запис №19" від жовтня 2020 року, про те, що інспектори Федеральної податкової служби РФ провели перевірку даних компанії "Новые проекты" та встановили певну недостовірність даних. І саме це стало підставою для реєстраційної служби РФ 12 травня 2021 року розпочати процес ліквідації (запис №20).

Втім, якщо брати витяг на компанію станом на початок травня 2021 року - у ньому відсутній запис №19 про те, що у жовтні 2020 року щодо компанії були встановлені порушення, хоча ці дані мають оновлюватись в системі фактично в режимі реального часу. Що може вказувати на те, що їх внесли "заднім числом", наголошують "Схеми".

При цьому ліцензія на геологічне вивчення, розвідку і видобуток корисних копалин на ділянці "Глибока" компанії "Новые проекты" все ще залишається чинною до 2046 року.

У день початку ліквідації (12 травня) Віктор Медведчук прийшов в Офіс генпрокурора, аби ознайомитися з підозрою щодо "незакінченого замаху на розграбування національних цінностей", де фігурують "Новые проекты" та нафтогазова ділянка "Глибока".

Прокуратура офіційно інкримінує Вікторові Медведчуку дії щодо захопленого кримського родовища. Факти про це були вперше оприлюднені в журналістському розслідуванні "Схем" у жовтні 2018 року, відзначає видання.

Українська правда

www.epravda.com.ua

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Останні новини

Україна вимагає пояснень від Мінська через визнання Білоруссю "прокуратури ЛНР" Сьогодні, 16 червня

Байден на зустрічі з Путіним заявив про незмінну підтримку України Сьогодні, 16 червня

Новини 16 червня: Вітренка хочуть відсторонити, Кабмін пропонує придбати більше вакцин Сьогодні, 16 червня

Ціна приватизації "Більшовика" починається з 45 мільйонів доларів – UkraineInvest Сьогодні, 16 червня

Надходження до бюджету від приватизації у 2021 році мають збільшитися вчетверо – ОП Сьогодні, 16 червня

МЗС: Росія погрожує повним закриттям місії ОБСЄ на російсько-українському кордоні Вчора, 15 червня

ЄС і США домовилися покінчити з 17-річною суперечкою довкола субсидій для Boeing і Airbus Вчора, 15 червня

ЄС і США домовилися покінчити з 17-річною суперечкою довкола субсидій для Boeing і Airbus Вчора, 15 червня

Кулеба відповів, чи є ризики для України від зустрічі Байдена і Путіна Вчора, 15 червня

Кулеба розказав, як Україна в останній момент "вигризла" згадку про ПДЧ у рішенні НАТО Вчора, 15 червня