Від 23 квітня до 16 травня на проспекті Свободи у Львові працюватиме Великодній ярмарок.
Уже традиційно на головній алеї міста навпроти архітектурної перлини – Львівського театру опери та балету облаштують торгову галерею й гастрономічний сектор зі стравами галицької кухні. Головне в цій комерційній справі – прибуток, який гарантує юрба туристів, приваблена смаженими ковбасками, пивом, настоянками й горілкою. Хоча організатори, як завжди, готують і культурно-мистецьку програму.
– На відвідувачів чекають яскраві квіткові та арт-інсталяції, живий куток, різноманітні майстер-класи для дорослих та дітей від народних умільців з усієї України, – розповіли організатори.
Так, у понеділок, 2 травня, на ярмарку організують інтерактивну виставу, аби показати львів’янам та гостям міста самобутні традиції Великоднього сніданку. На гостей ярмарку чекає запашний пасхальний кошик із освяченими паскою, яйцями, хріном, ковбасами та маслом, різнобарвні писанки й крашанки. Господиня та господар поділяться з відвідувачами давніми галицькими традиціями, а етногурт «Коралі» разом із гостями співатимуть гаївки й веснянки.
Цьогоріч Великодній ярмарок долучиться до поетичного проекту «Весна у віршах». У серці міста Лева разом з українською музикою можна буде почути вірші українських поетів у прочитанні відомих людей, запевнили в прес-службі Львівської міськради.
Місцева влада поставила перед організаторами низку умов: встановити на проспекті Свободи контейнери для сміття, біотуалети, щоденно прибирати територію після закінчення роботи ярмарку.
Автор: Лариса МАРЧУК.
Архів журналу Віче
|
№11 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Орбан вимагає у ЄС негайно підтримати "мирний план" США і зупинити допомогу Україні
Лідери ЄС і G7 спільно розкритикували частину "мирного плану" США
Путін прокоментував новий "мирний план" США
Вимоги Трампа до України, "мирний план" Європи, вирок за хабарі від ОПЗЖ: новини дня
Премʼєр Норвегії підтвердив, що Європа готує відповідь на "мирний план" США для України
Поступки територіями і членством в НАТО: ЗМІ показали всі пункти "мирного плану" США
CNN: у США кажуть, що "майже напевно" деякі пункти "мирного плану" будуть змінені
Глава посольства США розповіла про "конструктивні переговори" з Києвом щодо миру
Білий дім підтвердив, що Рубіо і Віткофф працювали над "мирним планом" для України
У ЄС покарали санкціями росіян, причетних до катування Вікторії Рощиної