Вт, 02 лютого 2016

Парламенти поглиблюють взаємодію

Делегация_1

Володимир Гройсман та голови парламентів держав Північної Європи та Балтії обговорили міжпарламентську співпрацю, європейську інтеграцію та виконання Мінських домовленостей.

Делегация_2

Зокрема, як повідомляє прес-секретар керівника парламенту, Володимир  Гройсман порушив питання необхідності продовження санкцій щодо Російської Федерації у зв'язку з окупацією частини Донбасу та анексією Криму. Окремо голова Верховної Ради наголосив на важливості лібералізації візового режиму України з Європейським Союзом.

Делегация_3

Окрім того, сторони обговорили порядок денний реформ, які має провести у 2016 році український парламент. Володимир. Гройсман поінформував учасників зустрічі, що в рамках взаємодії з Європейським парламентом у Верховній Раді триває внутрішня реформа, та закликав голів парламентів Північної Європи та Балтії долучатися до впровадження цих змін.

На завершеня зустрічі очільник парламенту звернувся до делегатів зі словами подяки. «Хочу подякувати колегам за послідовну позицію, ініціативу приїхати в Україну та зацікавленість і співпереживання щодо процесів, які відбуваються в Україні.

Фото Миколи Білокопитова.

Архів журналу Віче

Віче №1/2016 №1
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

У Німеччині затримали українку: підозрюють у шпигунстві на РФ Сьогодні, 21 січня

Букети квітів як популярний подарунок у Києві Сьогодні, 21 січня

Прем’єр Гренландії: маємо бути готові до можливого військового вторгнення Сьогодні, 21 січня

Маркетингова аналітика як інструмент покращення воронки і якості лідів Сьогодні, 21 січня

Чому волосся стає ламким і сухим після частих фарбувань чи хімічної завивки? Сьогодні, 21 січня

Споты на три лампы - практично, стильно, надежно Сьогодні, 21 січня

Франція виступила за призупинення торгової угоди ЄС зі США через погрози Трампа Вчора, 20 січня

Зеленський підтвердив, що Україну запросили до Ради миру Трампа Вчора, 20 січня

Зеленський назвав свою умову для зустрічі з Трампом у Давосі Вчора, 20 січня

Зеленський: стан ППО України залежить від єдності Європи і Америки Вчора, 20 січня