Верховна Рада створила робочу групу для підготовки до другого читання проекту закону України про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2009 рік» (щодо розмірів прожиткового мінімуму та розміру мінімальної заробітної плати).
До неї увійдуть члени Комітету з питань бюджету (Алла Александровська, Валерій Борисов, Олег Ляшко, Олександр Пеклушенко та Василь Шпак) і уповноважені представники Кабінету Міністрів: міністр економіки Богдан Данилишин, міністр праці та соціальної політики Людмила Денісова, Голова правління Пенсійного фонду Олексій Зарудний та два заступники міністра фінансів – Володимир Матвійчук і Анатолій Мярковський.
Раніше Партія регіонів обіцяла блокувати роботу парламенту в разі, якщо її пропозиції про затвердження прожиткового мінімуму в розмірі 808 гривень з 1 липня та 848 – з 1 жовтня цього року не буде підтримано.Архів журналу Віче
|
№8 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
ЗМІ: Трамп відмовив Зеленському у додаткових перехоплювачах для Patriot
Зеленський доручив урядовцям підготувати "програму прискореного вступу" України у ЄС
Зеленський назвав три пріоритети для України у співпраці з ЄС
У Зеленського заявили про переможне рішення суду у Швеції щодо підсанкційного судна Caffa
Зеленський звільнив посла України в Австрії
Зеленський звільнив Стефанішину з посади посла в США
Стефанішина: рішення піти з посади посла у США було моїм
У Польщі висунули звинувачення 18-річному українцю після нападу у Вроцлаві
Корецький: без злагодженої роботи уряду і Ради не буде руху до ЄС
Зеленський розповів, як і з ким веде переговори про майбутню антибалістичну систему "Фрея"