Упродовж минулого року Львів відвідало більше українських туристів, ніж іноземних, повідомили в департаменті управління туризму Львівської міської ради.
– Раніше до нас приїжджали приблизно 50% іноземних туристів і стільки ж – з України. Нині 70% – це внутрішній туризм, 30% – іноземці, зазначила заступник начальника управління туризму Львівської міської ради Галина Гриник.
Загалом протягом 2015 року Львів прийняв рекордну кількість туристів – 2 мільйони, що на 15% більше показника попереднього року. Популярним є сімейний туризм на вихідні з українських міст. Приїздять також туристи з Росії, для яких знайомство з пам’ятниками архітектури й мирною атмосферою привітного Львова багато значить. Українські групи туристів масово приїздять на національні й релігійні свята.
Автор: Лариса МАРЧУК.
Архів журналу Віче
![]() |
№7 |
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Ексдержсекретар Трампа розповів, яким може бути його "мирний план" для України
Сікорський про дозвіл Україні бити вглиб РФ: Крапля камінь точить
Як знайти надійний пункт прийому алюмінію в Києві?
Почему опытные туристы выбирают Lowa
Порівняння вісків для виготовлення свічок
Президент Словаччини погрожує Україні через припинення транзиту роснафти
Чехія готує нову ініціативу з постачання Україні снарядів на 2025 рік
Штаб Трампа подав скаргу на Гарріс через передачу грошей із фонду Байдена
Польський міністр назвав вирішення історичних суперечок щодо Волині умовою вступу України до ЄС
Голова Секретної служби США, яка не попередила замах на Трампа, подала у відставку