Вт, 17 червня 2025

Трамп достроково залишив саміт G7, де планувалась зустріч із Зеленським

Президент США Дональд Трамп заявив у понеділок, що йому необхідно повернутися до Вашингтона з саміту G7 в Канаді "якнайшвидше", щоб впоратися з ситуацією на Близькому Сході.

Президент США Дональд Трамп заявив у понеділок, що йому необхідно повернутися до Вашингтона з саміту G7 в Канаді "якнайшвидше", щоб впоратися з ситуацією на Близькому Сході.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє CNN.

"Я повинен повернутися. Це дуже важливо", - сказав він, перш ніж звернутися до господаря саміту G7, прем'єр-міністра Канади Марка Карні: "Чудовий господар. Він зробив фантастичну роботу".

"Але ви, напевно, бачите те, що бачу я. І я повинен повернутися, як тільки зможу ", - продовжив він.

Помічники Трампа раніше оголосили, що він поїде в понеділок увечері, на день раніше, ніж планувалося, щоб вирішити невідкладні справи вдома.

"Я повинен повернутися раніше зі зрозумілих причин. Вони розуміють. Це дуже важливо", - сказав Трамп.

Державний секретар Марко Рубіо повертається до Вашингтона разом з президентом Дональдом Трампом, повідомив речник Державного департаменту.

Як повідомив телеканал NBC News, посилаючись на американського посадовця, який побажав залишитися анонімним, Дональд Трамп доручив Раді національної безпеки "бути готовою в Ситуаційній кімнаті, коли він повернеться з саміту" G7 в Канаді.

Трамп може повернутися до Вашингтона не раніше ніж у вівторок після 2:00 за східноамериканським часом (після 9:00 за київським часом).

Варто зазначити, що на полях саміту "Групи семи" планувалась двостороння зустріч Трампа з президентом України Володимиром Зеленським.

Зеленський планував обговорити з американським потенційну купівлю у США оборонного пакета для України.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Президент Фінляндії готовий представляти ЄС на переговорах з Росією Вчора, 25 травня

Тихановська прибула з першим візитом до Києва та зустрінеться із Зеленським Вчора, 25 травня

Сценарії використання надувної фотозони на різних типах заходів Вчора, 25 травня

Реакція ЄС на удар по Києву, Польща карає блогера з України, напад під Білим домом: новини вихідних 24 травня

Прем’єр Канади про масовану російську атаку: не змінює програшу Росії у війні 24 травня

Зеленський: присутність України в ЄС має бути повноправною 24 травня

Польща заборонить в’їзд українському блогеру на 5 років за приїзд на авто до Морського Ока 24 травня

ЗМІ: Зеленський вважає ідею щодо "асоційованого членства" несправедливою 23 травня

Зеленський обговорив мирні зусилля з лідерами Німеччини, Британії та Франції 22 травня

Генсек НАТО заявив про нові обіцянки допомоги Україні від союзників 22 травня