24 травня

Трамп про заяву щодо 50% мит на товари з ЄС: "Я не шукаю угоди"

Американський президент Дональд Трамп заявив, що "не шукає угоди" після того, як напередодні оголосив про 50-відсоткове мито проти Європейського Союзу.

Американський президент Дональд Трамп заявив, що "не шукає угоди" після того, як напередодні оголосив про 50-відсоткове мито проти Європейського Союзу.

Про це він сказав під час спілкування із журналістами в Овальному кабінеті, передає Politico, пише "Європейська правда".

23 травня Трамп заявив, що перемовини з ЄС "не просуваються", тому запропонував у відповідь запровадити 50-відсоткове мито на всі товари з ЄС, починаючи з 1 червня 2025 року.

Пізніше під час спілкування із журналістами в Овальному кабінеті він сказав, що "час грати в гру так, як він вміє".

"Я не шукаю угоди. Ми вже її визначили – це 50 відсотків", - заявив американський президент.

Ця погроза 23 травня пролунала попри те, що торговельні переговори між Брюсселем і Вашингтоном тривають.

У Франції заявили, що погрози Трампа "анітрохи не допомагають у період переговорів між Європейським Союзом та Сполученими Штатами", та запевнили у готовності діяти у відповідь.

А в Ірландії закликали американського президента до переговорів після такої заяви.

www.eurointegration.com.ua

Останні новини

ЗМІ: Зеленський може зустрітись із європейськими лідерами після саміту НАТО Вчора, 19 червня

Reuters: Іран і США непублічно вели прямі переговори після ударів Ізраїлю Вчора, 19 червня

Єврокомісія озвучила найближчі плани щодо 210 млрд заморожених активів Росії Вчора, 19 червня

Зеленського чекають на саміті лідерів ЄС в Брюсселі, але він ще не підтвердив візит Вчора, 19 червня

Парламент Фінляндії підтримав вихід з Оттавської конвенції Вчора, 19 червня

Як отримати дублікат свідоцтва про народження Вчора, 19 червня

"Тролінг і абсурдні вимоги": Чехія нагадала, що РФ 100 днів ігнорує пропозицію про перемир’я Вчора, 19 червня

ЄС розраховує затвердити 18-й пакет санкцій проти Росії наступного тижня 18 червня

ЗМІ: G7 не ухвалила спільної заяви щодо України через опір США 18 червня

Reuters: Келлог планує зустріч з Лукашенком у Білорусі 18 червня