Угорщина нібито вимагає скасування "російських" санкцій ЄС щодо восьми осіб в обмін на те, що перестане блокувати чергове продовження санкцій.

Угорщина нібито вимагає скасування "російських" санкцій ЄС щодо восьми осіб в обмін на те, що перестане блокувати чергове продовження санкцій.
Про це з посиланням на свої джерела повідомляє редактор "Радіо Свобода" з питань Європи Рікард Джозвяк.
Джозвяк пише, що Угорщина у перемовинах в ЄС стосовно продовження персональних санкцій, накладених на близько 2400 фізосіб і компаній у відповідь на війну РФ проти України, вимагає виключити зі списків вісім осіб в обмін на згоду щодо їхнього продовження для решти.
У зустрічній пропозиції запропонували скасувати санкції стосовно чотирьох інших осіб.
Перед цим "ЄвроПравда" дізналася від кількох європейських дипломатів, що Угорщина знову не погодилася продовжити частину санкцій ЄС проти Росії (індивідуальні санкції), термін яких завершується 15 березня, під час засідання послів держав ЄС (Coreper ІІ) у Брюсселі 10 березня.
За словами одного зі співрозмовників, Угорщина є наразі єдиною державою, яка блокує продовження санкцій.
Як повідомили раніше, у ЄС не виключають, що Угорщина заблокує продовження санкцій проти РФ, термін яких спливає 15 березня.
Очільник МЗС Угорщини Петер Сійярто обіцяв виступити проти продовження санкцій ЄС, та закликав ЄС дочекатися результатів переговорів між США і Росією щодо припинення війни в Україні.
Архів журналу Віче
|
№3 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
В НБУ пояснили, чого чекають від інституцій ЄС на тлі нападу Угорщини на інкасаторів
Фіцо: ми з фон дер Ляєн погодилися, що транзит нафти через "Дружбу" має бути відновлений
Німеччина "назбирала" нову партію перехоплювачів до Patriot для України
Зеленський: тристороння зустріч з РФ і США відкладається за пропозицією американців
Проугорська група в Європарламенті вимагала засудити "погрози" Зеленського Орбану
Фон дер Ляєн обіцяє, що Україна отримає 90 млрд євро від ЄС: "ми виконаємо зобов’язання"
Трамп: рішення про завершення війни в Ірані буде "взаємним" з Ізраїлем
Як вибрати літню гуму для електроавтомобіля?
Новий прем’єр Нідерландів прибув з першим візитом до Києва
Фіцо пригрозив заблокувати 90 млрд євро для України, якщо Орбан програє вибори