Президент США Дональд Трамп поклав на Росію відповідальність за укладення "мирної угоди" для завершення її повномасштабної війни проти України.

Президент США Дональд Трамп поклав на Росію відповідальність за укладення "мирної угоди" для завершення її повномасштабної війни проти України.
Про це він сказав під час дискусії на Всесвітньому економічному форумі в Давосі в четвер, 23 січня, передає "Європейська правда".
На питання про те, чи можна очікувати "мирної угоди" між Україною та Росією до 2026 року, Трамп сказав: "Це вам треба спитати в Росії. Україна готова укласти угоду".
"Просто щоб бути зрозумілим: це війна, яка ніколи не мала розпочатись. Якби я був президентом, вона б ніколи не почалась. Вона ніколи не повинна була початись", - додав він.
Американський президент далі заявив, що за його попереднього терміну у Владіміра Путіна "не було можливості вторгнутись" в Україну.
"А коли я пішов з посади, стались погані речі, були сказані погані речі, багато дурощів повсюди – і ми опинились там, де опинились", - вважає Трамп.
Адміністрація Дональда Трампа, як відомо, прагне домогтись якнайшвидшого завершення повномасштабного вторгнення Росії в Україну, хоча й визнає, що на це можуть піти місяці.
У перші дні свого президентства Трамп встиг пригрозити Росії масштабними санкціями та тарифами, якщо вона не погодиться швидко укласти "мирну угоду".
Він також сказав, що домагатиметься зниження цін на нафту для припинення війни.
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Зеленський хоче зробити Качку представником України в ЄС
Рада затвердила Ченцова віцепрем'єром з європейської та євроатлантичної інтеграції
Генсек НАТО прокоментував зміну міністра оборони України
Британія та Швеція спільно нададуть 300 млн євро для постачання літаків Україні
Сибіга повідомив деталі перемовин з очільником МЗС Туреччини у Києві
У Польщі висунули звинувачення українцю за написи, що прославляють УПА та Бандеру
Вучич знову не підписав декларацію саміту "Південно-Східна Європа – Україна"
Віцепрем’єром з євроінтеграції замість Качки може стати постпред при ЄС Ченцов
Радев: Болгарія більше не братиме участі у "коаліції рішучих"
Рада ратифікувала Угоду про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною