Перед будівлею уряду Словаччини в Братиславі у понеділок відбулася акція протесту у відповідь на поїздку прем'єр-міністра Роберта Фіцо до Москви, де він зустрівся з главою РФ Владіміром Путіним.

Перед будівлею уряду Словаччини в Братиславі у понеділок відбулася акція протесту у відповідь на поїздку прем'єр-міністра Роберта Фіцо до Москви, де він зустрівся з главою РФ Владіміром Путіним.
Про це повідомило словацьке видання Aktuality, пише "Європейська правда".
Акція під назвою "Досить Росії" була організована громадським об'єднанням "Мир Україні" у відповідь на зустріч Фіцо з Путіним у Кремлі.
фото: Aktuality.sk
Організатори заявили, що недільна зустріч прем'єр-міністра з Путіним посилює російський вплив і використовує питання транзиту газу для просування співпраці з Росією. "Зрадник", - вигукував натовп на адресу Фіцо.
У протесті взяли участь колишні прем'єр-міністри Ігор Матович та Едуард Гегер, лідери опозиції, а також митці та українські біженці.
За словами представників громадського об'єднання "Мир Україні", своєю поїздкою Фіцо міг порушити закон, оскільки він співпрацює з агресором. Сьогодні вони планують подати скаргу до Генеральної прокуратури Словаччини.
Після завершення акції протесту натовп скандував "Досить Фіцо" та "Слава Україні".
У неділю 22 грудня прем'єр-міністр Словаччини прибув з робочим візитом до Москви, де провів переговори з Путіним.
На переговорах обговорювалися питання міжнародного порядку денного, а також транзиту російського газу.
Президент України Володимир Зеленський розкритикував візит Фіцо до Путіна.
Президент Словаччини Петер Пеллегріні очікує від прем'єр-міністра Роберта Фіцо більше інформації про результати його зустрічі з Путіним.
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Зеленський хоче зробити Качку представником України в ЄС
Рада затвердила Ченцова віцепрем'єром з європейської та євроатлантичної інтеграції
Генсек НАТО прокоментував зміну міністра оборони України
Британія та Швеція спільно нададуть 300 млн євро для постачання літаків Україні
Сибіга повідомив деталі перемовин з очільником МЗС Туреччини у Києві
У Польщі висунули звинувачення українцю за написи, що прославляють УПА та Бандеру
Вучич знову не підписав декларацію саміту "Південно-Східна Європа – Україна"
Віцепрем’єром з євроінтеграції замість Качки може стати постпред при ЄС Ченцов
Радев: Болгарія більше не братиме участі у "коаліції рішучих"
Рада ратифікувала Угоду про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною