Чт, 10 жовтня 2024

Зеленський пояснив, чому вступ у НАТО є першим пунктом у його "плані перемоги"

Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Хорватії розповів, що запрошення України НАТО є першим пунктом його "плану перемоги" як те, що дозволить забезпечити геополітичну визначеність у Європі.


Фото: www.eurointegration.com.ua

Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Хорватії розповів, що запрошення України НАТО є першим пунктом його "плану перемоги" як те, що дозволить забезпечити геополітичну визначеність у Європі.

Як повідомляє "Європейська правда", про це він сказав у публічному виступі на саміті "Україна – Південно-Східна Європа" поруч з прем’єром Хорватії Андреєм Пленковичем.

Зеленський ще раз розповів про свій "план перемоги", який вже презентував президенту США Джо Байдену і зараз презентує іншим лідерам, та зазначив, що якщо його повністю реалізувати, Росія втратить спроможність загрожувати Україні чи комусь ще у Європі.

"Перший пункт плану фокусується на тому, чи вирішиться проблема дефіциту геополітичної визначеності у Європі – чи Україна все ж отримає місце у НАТО. Якщо так, і якщо це буде належно підтверджено – Путін програє з геополітичної точки зору", - зазначив Зеленський.

"Росія має визнати, що у Європі існують кордони, незалежні держави і кожна має право обирати власне майбутнє. Правда полягає у тому, що прийняття Росією цієї реальності може початися лише з усвідомлення, що Україна більш ніколи не буде підкорена Росією… Без геополітичної визначеності миру не буде", - додав він.

Також президент заявив, що бачить шанс вже у найближчі місяці закласти передумови для того, щоб російсько-українська війна закінчилась у 2025 році на прийнятних для України умовах, і для цього потрібні "сміливі рішення" найвпливовіших союзників України.

Читайте також Обіцянки, віднесені вітром. Чому Байден скасував "Рамштайн" та що це означає для України

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №4/2016 №4
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Прем’єр Канади після перемоги його партії: нашим старим відносинам зі США настав кінець Сьогодні, 29 квітня

ЄС підтвердив, що може розділити Україну і Молдову на шляху до членства Сьогодні, 29 квітня

США пом’якшили вимоги до України, блекаут у трьох країнах ЄС, вибори у Канаді: новини дня Сьогодні, 29 квітня

FT: у Європі та Україні побоюються, що Трамп шукає привід вийти з "мирних переговорів" Сьогодні, 29 квітня

Президент Німеччини пообіцяв, що вона буде "найсильнішою підтримкою України в Європі" Вчора, 28 квітня

Глава МЗС Польщі розчарований Дудою: думав, він попросить Трампа натиснути на РФ Вчора, 28 квітня

ЯК ОФОРМИТИ ПМЖ (ПОСТІЙНЕ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ) В УКРАЇНІ? Вчора, 28 квітня

ЗМІ розповіли про ключові суперечності між США та Іраном у спробах досягти ядерної угоди 27 квітня

У Сенаті США після заяви Трампа нагадали про законопроєкт про додаткові санкції проти РФ 27 квітня

ЗМІ: США стали більш зговірливі до підтримки "коаліції рішучих" 27 квітня