Нд, 15 вересня 2024

Україна запропонувала шістьом країнам Європи допомогу у подоланні наслідків повеней

Президент України Володимир Зеленський доручив міністру закордонних справ України Андрію Сибізі запропонувати країнам-сусідам допомогу українських рятувальників у ліквідації наслідків повені через екстремальні опади.

Президент України Володимир Зеленський доручив міністру закордонних справ України Андрію Сибізі запропонувати країнам-сусідам допомогу українських рятувальників у ліквідації наслідків повені через екстремальні опади.

Про це у вечірньому зверненні повідомив глава держави, пише "Європейська правда".

Зеленський відзначив, що через екстремальні погодні умови у країнах-сусідах склались критичні ситуації.

"За моїм дорученням міністр закордонних справ України Андрій Сибіга запропонував відповідним країнам нашої частини Європи допомогу рятувальників ДСНС України", - повідомив глава держави.

Сибіга у соцмережі Х (Twitter) уточнив, що допомогу запропонували Молдові, Польщі, Румунії, Словаччині, Угорщині та Чехії.

"Висловлюємо співчуття у звʼязку із загибеллю людей та руйнуваннями від повеней у Центральній Європі. Наші думки з усіма постраждалими громадами. Бажаємо нашим сусідам якомога швидше подолати це стихійне лихо", - написав Андрій Сибіга.

Раніше міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавський повідомив, що від України надійшла пропозиція допомогти країні впоратися з наслідками руйнівних повеней.

Кілька європейських країн цими вихідними страждають від серйозних повеней. У Польщі, зокрема, після прориву дамби у місто фактично пішло під воду.

У Чехії сотні тисяч людей залишились без світла, висока вода почала руйнувати будинки.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №11/2016 №11
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Декларація про відходи: як одна форма захищає бізнес від штрафів і відкриває двері для інвестицій Сьогодні, 19 листопада

Іспанія виділить ще 615 млн євро на військову допомогу Україні  Сьогодні, 19 листопада

Зеленський планує в Туреччині обговорити з Ердоганом "справедливий мир" Сьогодні, 19 листопада

Туск: виконавцями підриву залізниці вважають двох українців, що співпрацюють з РФ Вчора, 18 листопада

Тисячі словаків у річницю "оксамитової революції" протестували проти Фіцо Вчора, 18 листопада

У Польщі після диверсії відновили рух на пошкодженій залізничній ділянці Вчора, 18 листопада

Reuters: Зеленський у Туреччині зустрінеться із Віткоффом Вчора, 18 листопада

Чотири переваги оренди побутівок Вчора, 18 листопада

Мерц, Макрон і Стармер зустрінуться у вівторок у Берліні Вчора, 18 листопада

У разі невдачі з "репараційними позиками" ЄС збиратиме Україні 90 млрд євро грантами 17 листопада