Сб, 01 червня 2024

Голова МЗС Литви вважає, що Україна може завдавати ударів по Білорусі

Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс вважає, що у випадку розміщення Росією законних військових цілей на території Білорусі Україна має право завдавати ударів по них.


Фото: www.eurointegration.com.ua

Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс вважає, що у випадку розміщення Росією законних військових цілей на території Білорусі Україна має право завдавати ударів по них.

Про це він сказав перед початком зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО у Празі у відповідь на запитання білоруської служби "Радіо Свобода", повідомляє "Європейська правда".

Ландсбергіс наголосив, що Україна "повинна мати здатність захищатися".

"Якщо Росія, побоюючись, що цілі можуть бути обстріляні в Росії, може перемістити їх кудись в іншому місці, то я вважаю, що вибір цілей теж потрібно перенести", - додав голова литовського МЗС.

Нещодавно Україна підтвердила повідомлення в ЗМІ, які з'явилися напередодні, про те, що адміністрація президента США Джо Байдена непублічно схвалила удари України по території РФ з використанням американської зброї, але тільки неподалік Харківської області.

Крім того, в уряді Німеччини підтвердили, що дозволяють Україні використовувати надану німецьку зброю для ударів по військових об’єктах на території РФ на тлі російського наступу в Харківській області.

У Єврокомісії заявили, що згідно з міжнародним правом, Україна має право захищати себе від розв’язаної агресії, зокрема, завдаючи ударів по військових об’єктах на території РФ.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Глава МЗС Естонії розповів, що може змусити РФ припинити терор проти України Сьогодні, 19 липня

Зеленський хоче зробити Качку представником України в ЄС 17 липня

Рада затвердила Ченцова віцепрем'єром з європейської та євроатлантичної інтеграції 16 липня

Генсек НАТО прокоментував зміну міністра оборони України 16 липня

Британія та Швеція спільно нададуть 300 млн євро для постачання літаків Україні 16 липня

Сибіга повідомив деталі перемовин з очільником МЗС Туреччини у Києві 16 липня

У Польщі висунули звинувачення українцю за написи, що прославляють УПА та Бандеру 16 липня

Вучич знову не підписав декларацію саміту "Південно-Східна Європа – Україна" 16 липня

Віцепрем’єром з євроінтеграції замість Качки може стати постпред при ЄС Ченцов 15 липня

Радев: Болгарія більше не братиме участі у "коаліції рішучих" 14 липня