Ср, 17 квітня 2024

Кулеба після удару по Чернігову просить партнерів про додаткові системи ППО

Після удару Росії по центру Чернігова в середу глава МЗС Дмитро Кулеба закликав партнерів надати Україні засоби, аби вона могла захищатись від повітряних атак  з такою ж ефективністю, як це відбулось в Ізраїлі на вихідних.

Після удару Росії по центру Чернігова в середу глава МЗС Дмитро Кулеба закликав партнерів надати Україні засоби, аби вона могла захищатись від повітряних атак з такою ж ефективністю, як це відбулось в Ізраїлі на вихідних.

Про це Кулеба написав у своєму Twitter (Х), повідомляє "Європейська правда.

Міністр зауважив, що після удару російських терористів по центру Чернігова наразі загинуло щонайменше 11 і поранено щонайменше 22 людини, й це число ще може зрости.

"Ці невинні люди не загинули б і не були поранені, якби Україна мала достатні можливості ППО. Три дні тому на Близькому Сході ми побачили, як виглядає надійний захист людських життів від ракет. Партнери України мають необхідні засоби, щоб допомогти нам рятувати українські життя з таким же рівнем ефективності", - зазначив Кулеба.

Він подякував Німеччині за те, що вона вже прийняла важливе рішення щодо надання Україні додаткової батареї Patriot.

"Спираючись на останні контакти президента Зеленського, я буду закликати інших партнерів наслідувати цей приклад під час моїх зустрічей із союзниками з G7 в Італії цього тижня", - додав міністр.

Кулеба 17-19 квітня відвідає Італію для участі в міністерській зустрічі "Групи семи", на якій, як повідомляла "ЄП", він обговорить надання Україні додаткових батарей Patriot та інших систем протиповітряної оборони для захисту від російського терору.

Минулої п’ятниці Кулеба заявив, що йдуть активні переговори з союзниками стосовно отримання двох батарей системи протиповітряної оборони Patriot та однієї SAMP/T.

13 квітня Німеччина оголосила про термінову передачу Україні одного зенітно-ракетного комплексу Patriot.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Уряд Польщі розглянув можливу операцію РФ з "українськими дронами" Сьогодні, 21 липня

Новий прем’єр Британії вже поговорив з Трампом Вчора, 20 липня

Зеленський вперше поговорив з новим прем’єром Британії та анонсував зустріч Вчора, 20 липня

Новий прем’єр Британії проведе розмову з Зеленським і запевнить у підтримці Вчора, 20 липня

У Польщі обговорять загрозу провокації РФ з використанням перехоплених українських дронів Вчора, 20 липня

У Єврокомісії привітали Ченцова з призначенням віцепремʼєром Вчора, 20 липня

Литовський міністр: Путіну потрібна нова перемога й він дивиться на Балтію та Польщу Вчора, 20 липня

Пансіонат «Мрія»: сучасний будинок для людей похилого віку з професійним доглядом Вчора, 20 липня

Коли медичне таксі в Києві є безпечнішою альтернативою звичайному транспорту Вчора, 20 липня

Рекомендации по уходу за стиральной машиной Вчора, 20 липня