25 лютого

Голова МЗС Німеччини приїхала в Одесу на річницю повномасштабної війни

Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок прибула з неоголошеним візитом до Одеси 24 лютого, у другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок прибула з неоголошеним візитом до Одеси 24 лютого, у другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Про це пише "Європейська правда" з посиланням на DPA.

Бербок прибула в Одесу разом із міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою. Це її шоста поїздка в Україну з початку повномасштабної російської агресії.

Фото: DPA

Під час спілкування із журналістами Кулеба підкреслив, що "всі рішення, необхідні для перемоги України, будуть ухвалені", і що Німеччина "відіграватиме тут головну роль".

"Путін 731 день, два роки, хотів зламати народ України. Українці ніколи не були більш згуртованими, ми, як європейці, ніколи не були більш згуртованими", - додав голова українського МЗС.

Його німецька колега додала, що Німеччина робить для підтримки України все "з усвідомленням, що це могло б статись із нами".

Бербок і Кулеба відвідали порт Одеси та Спасо-Преображенський собор, які зазнали руйнувань після російських обстрілів.

ФОТО: DPA

Як повідомлялось, до Києва у другу річницю повномасштабної війни прибули прем'єр Канади Джастін Трюдо, прем’єрка Італії Джорджія Мелоні, бельгійський прем’єр Александр де Кроо, президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

Приїхав також колишній прем’єр Британії Борис Джонсон.

Крім того, протягом 24 лютого лідери, очільники МЗС та дипломати країн Заходу опублікували численні заяви та відеозвернення у зв’язку з 2-ю річницею початку повномасштабної війни та висловили солідарність з Україною.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №4/2016 №4
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата