Пн, 19 лютого 2024

Президентка Єврокомісії повторно претендуватиме на цю посаду на виборах 2024 року

Чинна президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн повторно претендуватиме на цю посаду на європейських виборах 2024 року.

Чинна президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн повторно претендуватиме на цю посаду на європейських виборах 2024 року.

Про це повідомляє Spiegel, пише "Європейська правда".

Спершу агентства dpa і Reuters дізналися від федеральної виконавчої ради "Християнсько-демократичного союзу", до якого входить фон дер Ляєн, що вона на партійній зустрічі висловила таке побажання, після чого правління одностайно номінувало її кандидатуру.

Традиційно посаду президента Єврокомісії отримує так званий ключовий кандидат від партії, яка на європейських виборах набирає найбільше голосів. На цей час в опитуваннях лідирує "Європейська народна партія", до якої входить і "ХДС", тож є значні шанси, що фон дер Ляєн залишиться президенткою Єврокомісії.

Очікується, що її кандидатуру на виборах очільника виконавчого органу ЄС підтримає більшість країн-членів.

Раніше повідомляли, що фон дер Ляєн минулого року вважали однією з дуже ймовірних кандидаток на посаду генсека НАТО, але, за даними ЗМІ, на її призначення не погодився канцлер Німеччини Олаф Шольц.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №4/2016 №4
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Орбан: Україна готова відновити "Дружбу" у понеділок, якщо Угорщина розблокує кредит Вчора, 19 квітня

Естонія оголосила, що не пустить літак Фіцо до Москви на 9 травня Вчора, 19 квітня

В Єврокомісії розповіли про перші зустрічі з майбутнім прем’єром Угорщини Вчора, 19 квітня

У Болгарії розпочинаються парламентські вибори Вчора, 19 квітня

Сибіга: час знімати не лише Ормузьку, але й Орбанську блокаду 18 квітня

Словаччина наступного тижня подасть позов проти ЄС через заборону на імпорт газу з РФ 18 квітня

"Тримайтеся подалі": Трамп відкинув допомогу країн НАТО щодо Ормузької протоки 18 квітня

Словаччина обіцяє блокувати 20-й пакет санкцій, але не 90 млрд євро для України 16 квітня

Британія перерахувала Україні майже $1 млрд за рахунок знерухомлених активів РФ 16 квітня

Посол повідомив про перші контакти Сибіги з майбутньою главою МЗС Угорщини 16 квітня