10 лютого

Викуп аварійних авто в Дніпрі компанією Автокеш

Викуп аварійних авто дає змогу продати свій пошкоджений або несправний автомобіль спеціалізованій компанії, яка займається їх купівлею з подальшою переробкою або ремонтом.

Автокеш

Викуп аварійних авто дає змогу продати свій пошкоджений або несправний автомобіль спеціалізованій компанії, яка займається їх купівлею з подальшою переробкою або ремонтом. Автовикуп має низку переваг для власника, таких як:

- Швидкість і зручність. Продавець отримує відшкодування залишкової вартості автомобіля швидко і в готівковій формі; немає необхідності шукати автосервіс, готовий взятися за ремонт битої машини; вирішення питань, пов'язаних з переоформленням, бере на себе юрист скупника.

- Вигідна ціна. Скупник оцінює стан машини і пропонує ціну, яка враховує всі її характеристики, а не тільки ступінь пошкодження. Таким чином, продавець може отримати більше грошей, ніж якби він продавав авто на вторинному ринку або на запчастини.

- Екологічність. Продаючи аварійне авто скупнику, власник позбувається проблеми утилізації металобрухту та інших відходів, які можуть завдати шкоди навколишньому середовищу. Кампанія автовикупу забезпечує безпечну переробку або ремонт транспорту, дотримуючись усіх екологічних норм.

Джерело інформації: сайт автовикупу в Дніпрі компанією Автокеш

 

Як продати авто після аварії

авто після дтп

Продати машину після аварії непросто, але є кілька варіантів, які можуть допомогти вам з цим. Залежно від стану вашого автомобіля, ви можете вибрати один з наступних способів:

- Звернутися до фірми, яка займається скупкою машин після ДТП. Це найшвидший і найпростіший варіант, але ви отримаєте за свою машину невелику суму, яка буде нижчою за ринкову вартість.
- Продати самостійно через інтернет або інші канали реклами. Це займе більше часу і зусиль, але ви зможете знайти покупця, який зацікавиться вашим автомобілем і запропонує вам більш вигідну ціну. Ви також зможете самі вирішувати, чи потрібно вам відновлювати машину перед продажем чи ні.
- Скористатися послугами посередника, який візьме на себе всі клопоти з продажу вашого автомобіля. Ви заплатите йому комісію, але зате позбудетеся необхідності шукати покупців, показувати машину, оформляти документи тощо. Посередник також допоможе вам отримати кращу ціну за ваше авто.
- Здати в трейд-ін при купівлі нового автомобіля. Це буде вигідно, якщо ви хочете оновити свій автопарк і не хочете займатися продажем старого авто. Однак, не всі дилери приймають авто після аварії, і ви можете отримати за нього низьку оцінку.
- Продати на розбирання або на запчастини. Це буде виходом, якщо ваше авто сильно пошкоджене і не підлягає відновленню. Ви зможете отримати хоч якусь вигоду зі свого авто, продавши його по частинах або цілком.

Наша компанія Автокеш купить вашу машину в будь-якому стані, залиште заявку на оцінку автомобіля на нашому сайті https://autocash.dp.ua

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Bloomberg: Орбан заявив саміту НАТО, що Україні не варто вступати в Альянс Сьогодні, 14 липня

ЗМІ: Зеленський відвідає Британію та Ірландію Вчора, 13 липня

Глава МЗС Польщі прокоментував можливість збиття ракет РФ над Україною Вчора, 13 липня

Президент Чехії розповів, як до кінця року Україні доставлятимуть снаряди Вчора, 13 липня

В ОПУ заявили про плани щодо ратифікації Римського статуту до кінця року Вчора, 13 липня

У Нідерландах заявили, що розглядали варіант військового втручання у зону збиття MH17 Вчора, 13 липня

Вперше з 2008 року рішення саміту НАТО не згадало про вступ Грузії – євродепутат Вчора, 13 липня

Politico: У Європі приватно занепокоєні після обмовок Байдена на саміті НАТО Вчора, 13 липня

ЗМІ: Макрон наступного тижня прийме відставку прем’єра Франції 12 липня

У Пентагоні повідомили про нову розмову Остіна з головою Міноборони Росії 12 липня