Міністр оборони України Рустем Умєров в останній момент скасував візит до Франції "з міркувань безпеки" та долучиться до запланованих подій по відеозв’язку.
Міністр оборони України Рустем Умєров в останній момент скасував візит до Франції "з міркувань безпеки" та долучиться до запланованих подій по відеозв’язку.
Як пише "Європейська правда", про це повідомляє Le Monde, посилаючись на комюніке Міністерства оборони Франції, що є у розпорядженні редакції.
У заяві, що потрапила до ЗМІ увечері, йдеться, що Умєров скасував анонсовану на 18 січня поїздку "з міркувань безпеки", та долучиться до заходів з французьким колегою Себастьєном Лекорню по відеозв’язку.
Під час візиту Умєрова мали анонсувати "артилерійську коаліцію" у рамках формату "Рамштайн", де провідну роль взяли на себе Франція і США, а загалом у ній близько 20 держав.
Лекорню та Умєров мали разом їхати на один з майданчиків виробника Nexter у Буржі, де виготовляють самохідні гаубиці Caesar, а також на майданчик MBDA. Детальну програму візиту опублікували для ЗМІ у понеділок.
Україна, як відомо, отримала від Франції 18 самохідних артилерійських установок Caesar, частину Париж уже зміг компенсувати замовленням.
Створення "артилерійської коаліції" та її запуск у січні анонсували ще у грудні.
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
У Молдові затвердили новий уряд на чолі з Тофаном
Новий глава МЗС Британії першу розмову на посаді провів із Сибігою
Уряд Польщі розглянув можливу операцію РФ з "українськими дронами"
Новий прем’єр Британії вже поговорив з Трампом
Зеленський вперше поговорив з новим прем’єром Британії та анонсував зустріч
Новий прем’єр Британії проведе розмову з Зеленським і запевнить у підтримці
У Польщі обговорять загрозу провокації РФ з використанням перехоплених українських дронів
У Єврокомісії привітали Ченцова з призначенням віцепремʼєром
Литовський міністр: Путіну потрібна нова перемога й він дивиться на Балтію та Польщу
Пансіонат «Мрія»: сучасний будинок для людей похилого віку з професійним доглядом