Ср, 06 грудня 2023

Сухий душ медичний SHOWER PACK

Сухий душ медичний від українського виробника SHOWER PACK — ваш надійний засіб для забезпеченні високого рівня гігієни для ліжкохворих, які перебувають у стаціонарі, або в ситуаціях, коли обмежений доступ до чистої води. Цей інноваційний продукт призначений для полегшення догляду за хворими в умовах, де транспортування до ванни є проблематичним, або коли потрібно забезпечити гігієнічний догляд вдома.

Зручність, ефективність та безпека в гігієнічних процедурах

Основна перевага сухого душу SHOWER PACK полягає в його зручності в користуванні та зберіганні. Комплект розроблений так, щоб відповідати вимогам пацієнтів та медичного персоналу, забезпечуючи максимальний комфорт та безпеку під час процедур гігієни. Розглянемо ключові аспекти, які роблять сухий душ  незамінним помічником:

 • Простота та зручність: SHOWER PACK виготовлений з урахуванням потреб користувачів. Легка установка та зняття забезпечують швидкий доступ до гігієнічних процедур. Простота використання робить його ідеальним для медичного персоналу та рідних, що надає додатковий комфорт при догляді за хворими вдома.

 • Економія часу та ресурсів: сухий душ SHOWER PACK ефективно зменшує час, необхідний для гігієнічних процедур. Це дозволяє медичному персоналу сконцентруватись на наданні якісної медичної допомоги, замість того, щоб витрачати час на підготовку до купання. Також економія води робить його екологічною та економічно доцільною альтернативою.

 • Забезпечення безпеки: SHOWER PACK оснащений безпечними матеріалами, що не подразнюють шкіру і надійними кріпленнями для стабільності в процесі використання. Всі елементи комплекту відповідають медичним стандартам та нормативам, що гарантує безпеку та здоров'я пацієнтів.

 • Ергономіка та мобільність: легкий вага та компактні розміри роблять сухий душ SHOWER PACK легким у транспортуванні та зберіганні. Це особливо важливо для сімей, які надають догляд за хворими вдома, або для стаціонарів з обмеженим простором. Ергономічний дизайн забезпечує комфортне використання як для пацієнта, так і для обслуговуючого персоналу.

 • Ефективне використання ресурсів: SHOWER PACK використовується не тільки для забезпечення гігієни ліжкохворих, але й для полегшення роботи медичного персоналу. Це дозволяє оптимізувати робочий процес та зменшує необхідність у великій кількості води для гігієнічних процедур.

shower pack

Купити сухий душ медичний в магазині SHOWER PACK

Сухий душ медичний Shower Pack — ваш надійний помічник у догляді за тілом, який забезпечить не лише відчуття свіжості, але й ефективний догляд, особливо у випадках ліжкохворих вдома або в медичних закладах. Цей інноваційний продукт має унікальну конструкцію —7 двосторонніх пінних рукавиць у комплекті, що дозволяє провести до 7 повноцінних купань.  Основні переваги Shower Pack — це економія води та часу, гіпоалергенний склад гелю, та простота використання.

Одна рукавиця вміщує в себе всього 50 мл води, але цього вистарчає, щоб створити насичену та ніжну піну, яка ідеально підходить для очищення тіла. Інструкція з використання Shower Pack дуже проста:

 • відкрийте упаковку та вдягніть рукавицю;

 • додайте на рукавицю 50 мл води;

 • кілька разів стисніть та розіжміть змочену рукавицю; 

 • намильте тіло, рухаючись зверху вниз;

 • витріть піну рушником; 

 • використану рукавицю утилізуйте як звичайне побутове сміття. 

Купити сухий душ медичний від українського виробника SHOWER PACK ви зможете вже сьогодні за привабливими цінами.  Це не просто засіб для особистої гігієни, це інноваційний спосіб забезпечити повноцінний та безпечний догляд за вашим тілом за вашими пацієнтами. 

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Міністр оборони Німеччини: Витік розмови офіцерів ВПС – частина інформаційної війни Путіна Сьогодні, 04 березня

Сербія проведе повторні вибори у столиці після звинувачень у фальсифікаціях Вчора, 03 березня

ЄС розблокував ще 2 млрд євро заморожених коштів для Угорщини 02 березня

Росію офіційно вигнали з Дунайської комісії 02 березня

Макрон збирає лідерів партій парламенту Франції поговорити про "ситуацію в Україні" 02 березня

Байден підписав тимчасовий бюджет, щоб запобігти шатдауну 02 березня

Глава МЗС Чехії: Поразка України дасть Росії ресурси для нових "СВО" 01 березня

Канада допускає направлення небойових підрозділів в Україну за певних умов 01 березня

ЗМІ: Візиту Зеленського до Вірменії і Азербайджану не буде через рішення Баку 01 березня

Стефанішина звинуватила Порошенка у спробі зриву євроінтеграції через скарги у Брюссель 01 березня