Пн, 27 листопада 2023

У Сенаті США планують голосування за допомогу Україні на першому тижні грудня

Лідер більшості у Сенаті США Чак Шумер планує провести голосування щодо запиту президента Джо Байдена про надання мільярдної допомоги Україні та Ізраїлю вже на наступному тижні.


Фото: www.eurointegration.com.ua

Лідер більшості у Сенаті США Чак Шумер планує провести голосування щодо запиту президента Джо Байдена про надання мільярдної допомоги Україні та Ізраїлю вже на наступному тижні.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє Politico.

Заява Шумера в неділю чинить тиск на законодавців з метою укладення угоди про безпеку кордонів, яка може поєднуватися з наданням вкрай необхідної допомоги двом союзникам США.

Республіканці в Сенаті прагнуть внести зміни в політику безпеки кордонів як частину будь-якого законопроєкту про додаткові витрати, сподіваючись, що така угода може заохотити неприхильну до України більшість Республіканської партії в Палаті представників Конгресу.

Шумер назвав цю вимогу щодо кордону "найбільшою затримкою" для виділення нових коштів на оборону України від Росії та війну Ізраїлю з ХАМАС.

"Це призвело до того, що це заангажоване питання стало пріоритетом двопартійної більшості", - заявив Шумер у листі "Дорогий колего", адресованому сенаторам.

Лідер демократів заявив, що його фракція, яка складається з 51 члена, "готова працювати над рішеннями щодо імміграції на основі здорового глузду", але попередив, що якщо Республіканська партія займе занадто жорстку позицію, це може "поставити під загрозу весь" додатковий законопроєкт.

Він також закликав демократів більше взаємодіяти з республіканцями, щоб спробувати укласти угоду, що він також намагався зробити напередодні вихідних на День подяки. Він попередив, що "попереду довгі ночі і дні", а також можлива робота на вихідних.

Кілька тижнів тому була сформована двопартійна група, яка сподівається укласти угоду, що поєднає запит Байдена на виділення понад 100 мільярдів доларів для України, Ізраїлю, Тайваню та кордону зі змінами в політиці надання притулку та умовно-дострокового звільнення в США.

Напередодні перерви на День подяки питання притулку було найбільшою перешкодою для досягнення згоди між сенаторами.

Майже напевне знайдуться 60 голосів для надання Україні ще десятків мільярдів доларів, але республіканці попередили, що не зроблять цього без угоди щодо кордону, оскільки вважають, що спікер Майк Джонсон не підтримає законопроєкт, який не містить положень про безпеку кордону. Цієї осені Конгрес вже двічі ухвалював законопроєкти про витрати, які не передбачають допомоги Україні, і в новому році ситуація буде тільки ускладнюватися.

"Ніщо не зробить автократів на кшталт Путіна чи Сі зараз щасливішими, ніж побачити, як Сполучені Штати коливаються в нашій підтримці українського народу та його військових", - написав Шумер у своєму листі. "Йдеться не лише про українську чи трансатлантичну безпеку, але й про американську безпеку, тому що безконтрольний Путін – це знахабнілий Путін", - додав він.

Шумер також повідомив, що найближчими днями відбудеться брифінг усіх сенаторів щодо України.

Раніше глава Пентагону Ллойд Остін запевнив, що його відомство продовжить працювати для ухвалення додаткового фінансування оборонних та інших потреб Києва у Конгресі США.

Байден намагається переконати Конгрес США підтримати допомогу як Україні, так і Ізраїлю, і затвердити новий пакет допомоги обсягом 106 мільярдів доларів, що містить понад 61 мільярд доларів фінансування для України.

Лідери Конгресу США сподіваються до Різдва мобілізувати голоси для додаткової військової допомоги для України та Ізраїлю, а також для вдосконалення імміграційної системи.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Интернет-магазин расходных материалов для промышленной сферы: Dvizzhok Сьогодні, 04 березня

Міністр оборони Німеччини: Витік розмови офіцерів ВПС – частина інформаційної війни Путіна Сьогодні, 04 березня

Сербія проведе повторні вибори у столиці після звинувачень у фальсифікаціях Вчора, 03 березня

ЄС розблокував ще 2 млрд євро заморожених коштів для Угорщини 02 березня

Росію офіційно вигнали з Дунайської комісії 02 березня

Макрон збирає лідерів партій парламенту Франції поговорити про "ситуацію в Україні" 02 березня

Байден підписав тимчасовий бюджет, щоб запобігти шатдауну 02 березня

Глава МЗС Чехії: Поразка України дасть Росії ресурси для нових "СВО" 01 березня

Канада допускає направлення небойових підрозділів в Україну за певних умов 01 березня

ЗМІ: Візиту Зеленського до Вірменії і Азербайджану не буде через рішення Баку 01 березня