Президентка Угорщини Каталін Новак заявила, що визнає справедливою позицію України про те, що розв'язана Росією війна остаточно закінчиться лише з поверненням Криму.
Президентка Угорщини Каталін Новак заявила, що визнає справедливою позицію України про те, що розв'язана Росією війна остаточно закінчиться лише з поверненням Криму.
Як повідомляє "Європейська правда", про це вона сказала у своєму виступі на саміті Кримської платформи 23 серпня.
"Ми маємо чітко стояти на боці України і засуджувати неспровоковану агресію Російської Федерації… Суверенітет і територіальна цілісність України - це те, про що не стоїть питання. Україна має право сказати: де війна почалася, у Криму, там вона має і закінчитися - з поверненням Криму", - сказала Каталін Новак.
Вона додала, що Україна, яка захищається, має "повагу і повну солідарність Угорщини".
Президент Польщі Анджей Дуда у своєму виступі зазначив, що від того, чи зможе Росія за результатами війни "закріпити" за собою Крим, залежить збереження всього світового порядку.
А литовський лідер Гітанас Науседа у своєму виступі наголосив, що саме з Криму почалася російська агресія проти України, і вочевидь Крим буде місцем, де їй остаточно покладуть край.
Архів журналу Віче
![]() |
№7 |
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Зеленський: участь США в зустрічі "коаліції рішучих" – це сигнал від Трампа
Зеленський: є ідея, щоб послом у США був Умєров – і це вплине на уряд
Зеленський про нові санкції США та ЄС проти Росії: думаю, ми дуже близькі
Мерц: Німеччина готова придбати у США Patriot для України
"Це тероризм": Зеленський розповів про атаку РФ на Київ і закликав посилити ППО
Глава Єврокомісії оголосила про створення фонду відновлення України
Мерц закликав Україну не звертати зі шляху реформ, йдучи до ЄС
Дональд Туск: відновлення України неможливе без її перемоги у війні
Президентка Єврокомісії на URC оголосила про 4 млрд євро допомоги бюджету України
Україна отримала 1 млрд євро від ЄС за рахунок доходів з росактивів