Президент Володимир Зеленський заявив, що вірить в успіх домовленості про постачання Україні винищувачів на тлі своїх візитів до європейських столиць.

Президент Володимир Зеленський заявив, що вірить в успіх домовленості про постачання Україні винищувачів на тлі своїх візитів до європейських столиць.
Про це Зеленський сказав у Берліні на спільній пресконференції з канцлером Олафом Шольцом, повідомляє кореспондент "Європейської правди".
"Частково мої візити столицями Європи спрямовані саме для цього (формування "коаліції винищувачів", - Ред. ). Я думаю, що у нас буде успіх. Я сьогодні буду звертатись і до німецької сторони, щоб підтримали в цій коаліції Україну. Для нас це дуже важливо", - сказав Зеленський.
У цьому контексті, зазначив Зеленський, важливо координувати свої зусилля і "бути потужними у повітряному просторі".
"Ми не говоримо про перевагу, сьогодні перевага Росії в українському небі. Але наша задача - бути потужними у просторі", - сказав глава держави.
Зеленський також заявив, що цього року настав час визначати завершення російсько-української війни.
Шольц 14 травня прийняв президента України Володимира Зеленського з військовими почестями у своїй канцелярії в Берліні у неділю.
13 травня президент Зеленський відвідав Рим та Ватикан.
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Зеленський провів телефонну розмову з перемовниками Трампа
ЗМІ: Зеленський планує візит до США для участі у похороні Грема та зустрічі з Трампом
Угорщина блокує кластери, новий уряд Молдови, поліція в будинку Гітлера: новини дня
У НАТО прокоментували заміну Сирського на Драпатого на посаді головкома ЗСУ
У Молдові затвердили новий уряд на чолі з Тофаном
Новий глава МЗС Британії першу розмову на посаді провів із Сибігою
Уряд Польщі розглянув можливу операцію РФ з "українськими дронами"
Новий прем’єр Британії вже поговорив з Трампом
Зеленський вперше поговорив з новим прем’єром Британії та анонсував зустріч
Новий прем’єр Британії проведе розмову з Зеленським і запевнить у підтримці