Європейський союз оголосить про виділення Україні додаткового пакету допомоги у розмірі 400 мільйонів євро для підтримки процесу реформ.
Європейський Союз оголосить про виділення Україні додаткового пакета допомоги у розмірі 400 мільйонів євро для підтримки процесу реформ.
Про це заявив у четвер у Брюсселі єврокомісар з питань бюджету Йоганнес Ган, пише "Європейська правда" з посиланням на Bloomberg.
За його словами, незабаром блок також запропонує продовжити призупинення всіх тарифів і заходів торговельного захисту щодо українського імпорту.
Крім того, буде запропоновано призупинити фінансові внески України для участі в програмах ЄС до тих пір, поки в країні залишаються фінансові проблеми.
У четвер до Києва прибули президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та 15 членів Європейської комісії для консультацій з українським урядом.
3 лютого у Києві відбудеться саміт Україна-ЄС.
За словами очільника МЗС Дмитра Кулеби, центральним питанням саміту буде оцінка прогресу, якого вже досягла Україна, та подальше відкриття переговорів про вступ, торкнуться також багатьох інших тем, пов’язаних з війною Росії проти України.
Лідери після зустрічі письмово підтвердять, що майбутнє України та її громадян пов'язане з Європейським Союзом. Але насправді перспектива приєднання України до ЄС залишається віддаленою.
Читайте також: Саміт на половині шляху: як Україна виконує 7 вимог до кандидата у члени ЄС.
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Прем’єр головуючої у Раді ЄС Ірландії у четвер – з візитом у Києві
Зеленський провів телефонну розмову з перемовниками Трампа
ЗМІ: Зеленський планує візит до США для участі у похороні Грема та зустрічі з Трампом
Угорщина блокує кластери, новий уряд Молдови, поліція в будинку Гітлера: новини дня
У НАТО прокоментували заміну Сирського на Драпатого на посаді головкома ЗСУ
У Молдові затвердили новий уряд на чолі з Тофаном
Новий глава МЗС Британії першу розмову на посаді провів із Сибігою
Уряд Польщі розглянув можливу операцію РФ з "українськими дронами"
Новий прем’єр Британії вже поговорив з Трампом
Зеленський вперше поговорив з новим прем’єром Британії та анонсував зустріч