Про це вона заявила у четвер під час спільного засідання Єврокомісії та уряду України у Києві, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн вважає, що Україна стане членом Європейського союзу.
Про це вона заявила у четвер під час спільного засідання Єврокомісії та уряду України у Києві, повідомляє кореспондент "Європейської правди".
Фон дер Ляєн вважає, що рух України допомагає не лише самій Україні, а й Європейському союзові. "День, коли Україна стала кандидатом - стала новим початком для України, а також він став новим початком для ЄС", - запевнила фон дер Ляєн.
Президентка Єврокомісії переконана також, що Єврокомісія сприятиме Україні наближатися до вступу, "до того дня, коли український прапор буде піднятий там, де йому належить бути - перед будівлею Берламонт в Брюсселі". Це - будівля, де розташована Європейська комісія, перед нею розташовані прапори повноправних членів ЄС.
Урсула фон дер Ляєн також наголосила, що виступає за посилення бізнес-співпраці. "Наша зустріч - сигнал європейським інвесторам", - пояснила вона.
Як повідомлялося, 2 лютого до Києва прибула делегація з 15 єврокомісарів.
Під час спільного засідання уряду України та Єврокомісії міністр оборони України розповів, чого чекає від ЄС для перемоги.
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Прем’єр головуючої у Раді ЄС Ірландії у четвер – з візитом у Києві
Зеленський провів телефонну розмову з перемовниками Трампа
ЗМІ: Зеленський планує візит до США для участі у похороні Грема та зустрічі з Трампом
Угорщина блокує кластери, новий уряд Молдови, поліція в будинку Гітлера: новини дня
У НАТО прокоментували заміну Сирського на Драпатого на посаді головкома ЗСУ
У Молдові затвердили новий уряд на чолі з Тофаном
Новий глава МЗС Британії першу розмову на посаді провів із Сибігою
Уряд Польщі розглянув можливу операцію РФ з "українськими дронами"
Новий прем’єр Британії вже поговорив з Трампом
Зеленський вперше поговорив з новим прем’єром Британії та анонсував зустріч