Нд, 07 серпня 2022

Косово затримало російську журналістку за підозрою у шпигунстві

Частково визнане Косово заявило про затримання на кордоні російської журналістки за підозрою в шпигунстві.

Частково визнане Косово заявило про затримання на кордоні російської журналістки за підозрою в шпигунстві.

Про це оголосив глава МВС Джеляль Швецла, пише "Європейська правда".

"Сьогодні Дар'ю Асламову затримали на прикордонному переході на півночі країни. Багато країн довели, що вона займалася шпигунством на користь російської військової розвідки і діяла під виглядом журналіста", - повідомив міністр.

Він додав, що Асламова також "брала участь у війні в Україні, поширюючи пропаганду вторгнення Росії в Україну".

Міністр зазначив, що влада Косова знала про її діяльність, і, за його словами, Асламовій заборонений в'їзд у багато країн.

Швецла підкреслив той факт, що вона намагалася потрапити до Косова через тиждень після напруженості, яка спалахнула у його північній частині.

"Її спроба потрапити до нашої країни, окрім того, що збігається з подіями на півночі країни, чітко доводить російські зв’язки та пропаганду, до якої вже приєдналася Сербія та які мають на меті дестабілізувати нашу країну", - заявив міністр.

Швецла опублікував на своїй сторінці у Facebook кілька фотографій журналістки з міністром закордонних справ Росії Сергеєм Лавровим і ще одну з президентом Сирії Башаром Асадом.

Російське видання "Комсомольська правда" заявило, що Асламова працювала над "спецрепортажем, пов'язаним із зростанням напруги між Сербією та Косовом".

Косово приєдналося до засудження Європейським Союзом і США вторгнення Росії в Україну і запровадило санкції.

Читайте також: Шантаж барикадами: чи почнеться війна між Косовом та Сербією та як варто діяти Києву

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №12/2015 №12
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Президент: деякі документи для завершення війни будуть готові до підписання в січні Сьогодні, 31 грудня

Зеленський про війська США в Україні як гарантію безпеки: "Ми це проговорюємо" Вчора, 30 грудня

Зеленський: було б бажано, щоб Трамп прилетів в Україну літаком Вчора, 30 грудня

Туск: мир в Україні на горизонті, йдеться про тижні Вчора, 30 грудня

Туск: в рамках гарантій безпеки США готові відправити в Україну військових Вчора, 30 грудня

Квартирный переезд в Киеве Вчора, 30 грудня

Пральна машина не нагріває воду: як це впливає на якість прання і ваше здоров'я Вчора, 30 грудня

Туск: до завершення мирних переговорів ще далеко 29 грудня

Зеленський: зустрічі зі США та Європою у січні мають призвести до переговорів України з РФ 29 грудня

Зеленський: Україна хоче від США гарантії безпеки на 30-50 років, Трамп буде думати 29 грудня