передплата Українською | In English

24 липня

Джонсон планує прощальний візит в Україну - ЗМІ

Прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон, який іде у відставку, хоче здійснити третю поїздку в Україну за час війни, щоб побачити президента Володимира Зеленського перед тим, як він покине Даунінг-стріт.

Прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон, який іде у відставку, хоче здійснити третю поїздку в Україну за час повномасштабного російського вторгнення, щоб побачити президента Володимира Зеленського перед тим, як покине Даунінг-стріт.

Про це повідомило британське видання Telegraph, пише "Європейська правда".

Джерело на Даунінг-стріт повідомило, що прем’єр-міністр відчуває, що "не може просто так піти". Джонсон відвідав Україну вже двічі, а його другий візит відбувся лише місяць тому.

"Він відчуває тягар відповідальності за те, що був найбільшим покровителем (президента Зеленського). Він не може просто піти і не переконатись, що світ підтримує його. Він сподівається побачити його знову, перш ніж залишить свою посаду", - сказав співрозмовник видання.

Це повідомлення з'явилося після телефонної розмови Бориса Джонсона з президентом Зеленським у п'ятницю, в якій Джонсон наголосив на "незмінній рішучості" Британії у підтримці України.

Прем'єр-міністр Борис Джонсон був вірним союзником України від початку російського вторгнення.

Цього тижня Борис Джонсон відвідав полігон, де навчаються українські військові.

Очікується, що Джонсон та Зеленський проведуть ще одну телефонну розмову наступного тижня.

Детальніше про те, хто може стати наступником Джонсона і чи вплине зміна прем'єра на підтримку України, читайте в статті: Після Джонсона: хто стане новим прем'єром Великої Британії.

www.eurointegration.com.ua

Плакат - брат барикад