передплата Українською | In English

24 червня

Комітет Сенату США закликав визнати Росію спонсором тероризму

Комітет з міжнародних відносин Сенату США у резолюції закликав Держдеп визнати Росію державою-спонсором тероризму.

Комітет з міжнародних відносин Сенату США у резолюції закликав Держдеп визнати Росію державою-спонсором тероризму.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє "Голос Америки".

У резолюції, схваленій 23 червня, Комітет закликав визнати Росію державою-спонсором тероризму. Також сенатори схвалили резолюцію, яка засуджує використання голоду як зброї у війні та визнає вплив війни РФ проти України на глобальну продовольчу безпеку.

За словами співголови комітету із міжнародних відносин, сенатора-республіканця Джеймса Ріша, резолюція очікувано отримає потужну підтримку під час голосування в Сенаті і це буде аргументом для Держдепу.

"Якщо Сполучені Штати визнають країну спонсором тероризму, це потягне за собою багато наслідків. Наочний приклад - Іран. Немає сумніву, що Росія на чолі з Володимиром Путіним є державою-спонсором тероризму. Акт, який він здійснив, віддавши наказ про наступ на Україну, був терористичним актом. Він військовий злочинець, і він несе відповідальність за кожен злочин, скоєний від його імені, кожен акт знищення, кожен акт вбивства, усе, що було скоєно в Україні, на його відповідальності. Він військовий злочинець. І нам потрібно дати потужний сигнал світу - як ми ставимося до жахливих речей, які він вчиняє", - заявив Ріш у коментарі для Голосу Америки.

Резолюцію із закликом визнати РФ державою-спонсором тероризму зареєстрували у Сенаті 10 травня сенатори від обох партій, демократ Річард Блументаль та республіканець Ліндсі Грем.

12 травня схожий текст внесли і в Палаті представників республіканець Джо Вілсон та демократ Тед Лі.

www.eurointegration.com.ua

Плакат - брат барикад