передплата Українською | In English

13 травня

Холодильники з технологією No Frost: у чому полягає їхня особливість та визнання серед споживачів?Холодильники з технологією No Frost: у чому полягає їхня особливість та визнання серед споживачів?

Холодильники, які потребують регулярного розморожування, бо в іншому випадку накопичують цілі брили льоду і снігові «столоктити», зустрічаються все рідше. Їх витісняють "конкуренти", що мають систему "ноу фрост". Це система примусової циркуляції холодних повітряних потоків, що запобігає виникненню льоду на поверхнях камер, і, відповідно, не потребують регулярного розморожування.

Розбираємось, що таке холодильник no Frost.

Суть роботи "No Frost"

"Ноу фрост" – це система автоматичного розморожування, завдяки якій догляд за побутовою технікою зводиться до мінімуму. У конструкції передбачається наявність випаровувача, що функціонує у комплексі з вентилятором. Завдяки примусовій циркуляції повітряних потоків процеси випаровування вологи з повітря здійснюються вже зовні, а не всередині камер. Можливість виникнення снігової маси та льоду виключається сама по собі.

no-frost-f

Характерні переваги техніки із системою «ноу фрост»

Будь-яка модель холодильника, що має "No Frost", запропонує своєму власнику наступні практичні переваги:

  • Відсутність необхідності в регулярному розморожуванні
  • Значно рідша потреба відключати побутовий агрегат від живлення (приблизно раз на півроку-рік). Здебільшого, для повноцінного та якісного очищення поверхонь від забруднень.

Але постійне розморожування холодильників «ноу фрост» справді не потрібне. Причому не лише основним холодильним, а й морозильним камерам. На стінах і днищі не буде накопичуватися снігова «шуба» або з'являтися наліт з льоду.

Рівномірний розподіл внутрішніх температур

Як в нижній, так і у верхній частині камери підтримується приблизно рівна температура повітря. Тоді як у краплинних системах завжди спостерігається значний перепад. Перевага дотримання рівномірної температури по всій камері полягає в можливості зберігати свіжість продуктів помітно довше. Їжа буде надійно захищена від промерзання та супутнього йому псування, втрати вітамінів та інших цінних речовин.

Прискорена циркуляція повітря

За рахунок активної циркуляції повітряних потоків по камері, оптимальна температура після відкриття дверцят холодильника або установки теплої страви всередині, відновлюється в найкоротші терміни. Це також позитивно впливає на можливий термін зберігання, смакові якості та харчову цінність продуктів харчування.

Збільшена кількість додаткових опцій

В абсолютній більшості випадків, холодильники з системою «No Frost» є високотехнологічним і сучасним обладнанням, оснащеним безліччю практичних опцій. У апарата може бути інформативне кольорове табло, режим прискореного (шокового) заморожування, антибактеріальне покриття поверхонь, функція подачі звукового сигналу, якщо дверцята закриті не повністю і т.д.

Заморозка займає набагато менше часу

У морозильній камері продукти заморожуються швидше, ніж під час перебування у відсіках «звичайного» холодильника. Причина вже згадувана вище – найкраща циркуляція повітря, що забезпечує максимальну ефективність роботи.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Комітет Сенату США підтримав Бріджит Брінк на посаду посла в Україні  Сьогодні, 19 травня

Єврокомісія офіційно запропонувала створити новий механізм для відбудови України Вчора, 18 травня

План ЄС "Відбудувати Україну", 15 млрд євро від G7, конфіскація грошей РФ на Заході: новини дня Вчора, 18 травня

Італійський енергогігант відкриє рахунок в рублях для оплати за російський газ 17 травня

У Єврокомісії пояснили, що вважатимуть порушенням санкцій у розрахунках з "Газпромом" 17 травня

Лише одна країна продовжує блокувати нафтове ембарго - Кулеба 17 травня

ЄС запропонує Україні нові кредити для вирішення нагальних потреб - ЗМІ 16 травня

Як зателефонувати в Запоріжжя. Телефонний код Запоріжжя 16 травня

Офіційно: Фінляндія оголосила, що подасть заявку на вступ до НАТО 15 травня

Німеччина має можливість очолити процес вступу України до ЄС – Кулеба 15 травня