Президент України Володимир Зеленський закликав Італію заморозити всі активи росіян у своїй країні та підтримати повне ембарго для Росії, включаючи нафту.

Президент України Володимир Зеленський закликав Італію заморозити всі активи росіян у своїй країні та підтримати повне ембарго для Росії, включаючи нафту.
Про це глава держави сказав, звертаючись до італійського парламенту, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "Інтерфакс-Україна"
"Народе Італії! Ви добре знаєте українців. Наш народ, який ніколи не хотів воювати, який такий самий європейський, як і ви. Ви знаєте тих, хто приніс в Україну війну. Ви чітко знаєте тих, хто наказує воювати і тих, хто це пропагує. Вони майже всі використовують Італію як місце для відпочинку. Тому не будьте курортом для вбивць. Заблокуйте всю їхню нерухомість, рахунки, яхти. Заблокуйте активи всіх, хто має вплив - нехай вони їх використовують для миру", - сказав глава держави.
Він закликав Італію підтримати повне ембарго на торгівлю з РФ, починаючи з нафти, а також підтримати заборону для російських кораблів заходити до портів Італії і накладення санкцій проти всіх російських банків.
"Не повинно бути жодних винятків із санкційного режиму для жодного з російських банків. .. Допоможіть нам припинити вбивства та зберегти українські сім'ї. Цю війну треба припиняти якнайшвидше, повертати мир і прибирати з України ворожі війська, проводити розмінування та відновлювати країну. Разом з вами, разом з Італією, разом з усією Європою, разом у Європейському Союзі", - сказав президент.
У четвер президент Зеленський заявив, що розраховує на посередницьку роль Святого Престолу у припиненні війни РФ проти України.
Раніше Ватикан запропонував РФ посередництво у переговорах з Україною.
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Аварійна служба каналізації: куди звернутися
Ірландія виділяє пакет допомоги Україні на 125 млн євро
ЄС остаточно ухвалив нові санкції проти РФ: що увійшло в пакет
Зеленський підтвердив, що запропонував Свириденко посаду посла США
Рубіо каже, що обговорив з Лавровим потребу закінчити війну
Прем’єр головуючої у Раді ЄС Ірландії у четвер – з візитом у Києві
Зеленський провів телефонну розмову з перемовниками Трампа
ЗМІ: Зеленський планує візит до США для участі у похороні Грема та зустрічі з Трампом
Угорщина блокує кластери, новий уряд Молдови, поліція в будинку Гітлера: новини дня
У НАТО прокоментували заміну Сирського на Драпатого на посаді головкома ЗСУ