Пт, 18 березня 2022

Шольц назвав неприпустимими образи і напади на росіян: "Це війна Путіна"

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив про неприпустимість нападів на росіян, оскільки за війну в Україні, за його словами, відповідальний тільки Владімір Путін.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив про неприпустимість образ та нападів на росіян, оскільки за війну в Україні, за його словами, відповідальний тільки Владімір Путін.

Про це Шольц написав у Twitter, повідомляє "Європейська правда".

"Абсолютно неприпустимо, коли у нас вихідців із Росії ображають, обзивають чи піддають фізичним нападам. Тому що це війна Путіна. Він один відповідає за це", - заявив канцлер Німеччини.

Es ist absolut unakzeptabel, wenn bei uns Menschen, die aus Russland stammen, beschimpft, beleidigt oder körperlich angegriffen werden. Denn das ist Putins Krieg. Er allein hat ihn zu verantworten. (3/3)

- Bundeskanzler Olaf Scholz (@Bundeskanzler) March 17, 2022

В окремому твіті Шольц пообіцяв надати швидку підтримку людям, які втікають від війни з України.

Раніше у четвер Шольц після промови президента Володимира Зеленського у Бундестазі заявив, що Берлін продовжить надавати підтримку Україні, але виключив військове втручання НАТО.

Президент Володимир Зеленський вважає, що Німеччина докладається до побудови нової стіни у Європі, коли гальмує вступ України до європейських інституцій.

Читайте також "Канцлере Шольц, зруйнуйте цю стіну! " Емоційне звернення Зеленського до Бундестагу

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Біля берегів Румунії зазнало пошкоджень судно з вугіллям зі США до України Сьогодні, 24 липня

Аварійна служба каналізації: куди звернутися Сьогодні, 24 липня

Ірландія виділяє пакет допомоги Україні на 125 млн євро Вчора, 23 липня

ЄС остаточно ухвалив нові санкції проти РФ: що увійшло в пакет Вчора, 23 липня

Зеленський підтвердив, що запропонував Свириденко посаду посла США Вчора, 23 липня

Рубіо каже, що обговорив з Лавровим потребу закінчити війну Вчора, 23 липня

Прем’єр головуючої у Раді ЄС Ірландії у четвер – з візитом у Києві Вчора, 23 липня

Зеленський провів телефонну розмову з перемовниками Трампа Вчора, 23 липня

ЗМІ: Зеленський планує візит до США для участі у похороні Грема та зустрічі з Трампом Вчора, 23 липня

Угорщина блокує кластери, новий уряд Молдови, поліція в будинку Гітлера: новини дня Вчора, 23 липня