З 26 червня проїзд у громадському транспорту Дніпра буде коштувати 10 гривень, а на деяких маршрутах – 12 гривень, в електротранспорті можна буде проїхати за 8 гривень.
З 26 червня проїзд у громадському транспорту Дніпра буде коштувати 10 гривень, а на деяких маршрутах - 12 гривень, в електротранспорті можна буде проїхати за 8 гривень.
Джерело: Дніпровська міська рада
Деталі: Рішення про зростання вартості проїзду ухвалив виконком міської ради.
Зростання тарифу до 10 гривень стосується більшості автобусів та маршруток. Водночас на деяких маршрутах із невеликою дистанцією проїхатись можна буде за 8 або 9 грн. Проте на окремих маршрутах вартість буде сягати 12 гривень.
Нова вартість набуває чинності з 26 червня.
Окрім того, зміна тарифу торкнеться і електротранспорту - трамваїв, тролейбусів, метро. Вартість проїзду там становитиме 8 грн з 3 липня.
Що передувало: У Львові підняли до 10 гривень вартість проїзду у громадському транспорті.
Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що влада міста не планує підвищувати вартість проїзду у громадському транспорті Києва до 20-25 гривень.
Українська правда
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Біля берегів Румунії зазнало пошкоджень судно з вугіллям зі США до України
Аварійна служба каналізації: куди звернутися
Ірландія виділяє пакет допомоги Україні на 125 млн євро
ЄС остаточно ухвалив нові санкції проти РФ: що увійшло в пакет
Зеленський підтвердив, що запропонував Свириденко посаду посла США
Рубіо каже, що обговорив з Лавровим потребу закінчити війну
Прем’єр головуючої у Раді ЄС Ірландії у четвер – з візитом у Києві
Зеленський провів телефонну розмову з перемовниками Трампа
ЗМІ: Зеленський планує візит до США для участі у похороні Грема та зустрічі з Трампом
Угорщина блокує кластери, новий уряд Молдови, поліція в будинку Гітлера: новини дня