Посли країн Євросоюзу вирішили продовжити на пів року заборону на візи та заморожування активів стосовно 175 росіян і сепаратистів, а також обмеження щодо 44 компаній за порушення територіальної цілісності України.
Посли країн Євросоюзу вирішили продовжити на пів року заборону на візи та заморожування активів стосовно 175 росіян і сепаратистів, а також обмеження щодо 44 компаній за порушення територіальної цілісності України.
Про це стало відомо кореспонденту "Радіо Свобода" Рікарду Джозвяку, повідомляє "Європейська правда".
Згодом цю інформацію підтвердив посол України при ЄС Микола Точицький.
Термін дії чинних санкцій спливає 15 березня. Цей пакет ЄС продовжує кожні пів року.
Також, за даними Джозвяка, посли ЄС ухвалили рішення про скасування санкцій проти експрем'єра України Миколи Азарова та колишнього міністра енергетики Едуарда Ставицького.
Eu ambassadors have extended visa bans & asset freezes against 175 Russians and separatists + 44 entities by six months for violating the territorial integrity of #Ukraine. Should be confirmed by ministers on 12 March. #Crimea #Russia
- Rikard Jozwiak (@RikardJozwiak) March 4, 2020
Ці рішення мають затвердити міністри закордонних справ ЄС 12 березня.
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Румунія збиває дрони РФ, теракт у Берліні, Федорова кличуть в уряд Італії: новини вихідних
У Румунії розповіли деталі збиття третього за три дні дрона, що порушив її повітряний простір
Президент Фінляндії: позиції України зараз найміцніші з початку війни
Новий посол Франції прямує в Україну і записав звернення українською
Біля берегів Румунії зазнало пошкоджень судно з вугіллям зі США до України
Аварійна служба каналізації: куди звернутися
Ірландія виділяє пакет допомоги Україні на 125 млн євро
ЄС остаточно ухвалив нові санкції проти РФ: що увійшло в пакет
Зеленський підтвердив, що запропонував Свириденко посаду посла США
Рубіо каже, що обговорив з Лавровим потребу закінчити війну