Про що всі говорили сьогодні?
Про законопроєкт фінмоніторингу. Верховна Рада схвалила у першому читанні законопроєкт №2179 "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення".
Про рейтинг 100 найбагатших українців. У новому рейтингу найбагатших українців лідери топ-5 хоч і втратили сумарно 3,8 мільярда доларів, але залишилися на своїх місцях.
Про Укрспирт. Президент Володимир Зеленський заявив, що 55% виробництва "Укрспирту" перебуває в тіні.
Про завод Коломойського. АТ "Нікопольський завод феросплавів", який є майновим поручителем за кредитними зобов’язаннями Приватбанку, погодився виплатити частину своєї заборгованості.
Про землю багатоквартирних будинків. У Міністерстві розвитку громад та територій буде розроблений порядок безоплатної передачі земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні будинки, у власність їх співвласникам.
Ви хочете дізнатися більше?
Засновник та СЕО FlixBus Андре Шваммлайн: через п'ять років усі українці повинні мати FlixBus на увазі
Співзасновник FlixBus розповів ЕП, з чого почалася історія успіху найбільшого автобусного оператора Європи, окреслив глобальні плани компанії та основні переваги й недоліки українського ринку.
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Посол України відреагував на напад на українську пару у Вроцлаві
ЗМІ: Зеленського чекають у Британії, новий прем'єр передасть технологію Stone Cloak
Румунія збиває дрони РФ, теракт у Берліні, Федорова кличуть в уряд Італії: новини вихідних
У Румунії розповіли деталі збиття третього за три дні дрона, що порушив її повітряний простір
Президент Фінляндії: позиції України зараз найміцніші з початку війни
Новий посол Франції прямує в Україну і записав звернення українською
Біля берегів Румунії зазнало пошкоджень судно з вугіллям зі США до України
Аварійна служба каналізації: куди звернутися
Ірландія виділяє пакет допомоги Україні на 125 млн євро
ЄС остаточно ухвалив нові санкції проти РФ: що увійшло в пакет