Президент Володимир Зеленський підписав указ про оновлення складу наглядової ради державного концерну "Укроборонпром".
Президент Володимир Зеленський підписав указ про оновлення складу наглядової ради державного концерну "Укроборонпром".
Документ №499/2019 опублікований на сайті глави держави.
Таким чином Зеленський звільнив Михайла Згуровського, який очолив раду у січні 2018 року, та призначив нових членів Наглядової ради концерну - Давида Арахамію та Андрія Загороднюка.
Указ набирає чинності з дня його опублікування, 9 липня.
Нагадаємо:
Давид Арахамія - №4 у списку партії "Слуга народу", раніше був призначеним також Секретарем Національної інвестиційної ради.
Андрій Загороднюк був головою проектного офісу реформ при Міністерстві оборони, 5 липня призначений також позаштатним радником президента.
Раніше повідомлялося, що у двох із чотирьох призначених членів наглядової ради державного концерну "Укроборонпром" в березні 2019 року закінчилися повноваження.
За квотою президента в 2014 році членами наглядової ради були призначені генерал-лейтенанта запасу Ярослав Скалько та голова Державної служби фінансового моніторингу Ігор Черкаський.
Повноваження обох сплинули в березні цього року. У січні 2018 року членом наглядової ради також був призначений ректор КПІ Михайло Згуровський, який і очолив раду.
Загалом строк повноважень членів наглядової ради становить п’ять років.
Українська правда
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Технології Британії для ЗСУ, Румунія йде на конфлікт з РФ, нові напади у Польщі: новини дня
Зеленський показав кадри першої зустрічі з Бернемом на базі ВМС
Зеленський: Британія передає Україні технології захисту дронів
Зеленський прибув до Британії, де зустрінеться з новим прем’єром
Міністр оборони Польщі знову застеріг Україну від "культу Бандери" на шляху до ЄС
Посол України відреагував на напад на українську пару у Вроцлаві
ЗМІ: Зеленського чекають у Британії, новий прем'єр передасть технологію Stone Cloak
Румунія збиває дрони РФ, теракт у Берліні, Федорова кличуть в уряд Італії: новини вихідних
У Румунії розповіли деталі збиття третього за три дні дрона, що порушив її повітряний простір
Президент Фінляндії: позиції України зараз найміцніші з початку війни