Пт, 05 квітня 2019

Клімкін: лише цифрове голосування залучить голоси всіх українців за кордоном

Голова МЗС України Павло Клімкін закликає Верховну Раду розглянути зміни до законодавства, що передбачають цифрове голосування, з тим, щоб охопити громадян за кордоном.

Голова МЗС України Павло Клімкін закликає Верховну раду розглянути зміни до законодавства, що передбачають цифрове голосування, з тим, щоб охопити громадян за кордоном.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна".

[L]

"Ми знаємо, що в 2014 році було понад 70 тисяч (українців, які проголосували за кордоном. - Ред. ), зараз у нас 56 тисяч. Явка значно менша. .. Я все говорив, я виступаю за диджитальне цифрове голосування, лише так ми можемо залучити всіх українців за кордоном", - сказав Клімкін журналістам у п'ятницю в Києві.

"Це можна зробити, я закликаю Верховну раду подивитися на відповідні зміни до закону", - додав Клімкін.

За словами міністра, у разі змін до закону навіть додаткове встановлення дільниць за кордоном - не лише на території дипломатичних відомств - проблеми вирішити не зможе.

[L]

Клімкін також закликав українців за кордоном активніше долучатися до процесу голосування.

Детальніше про проблему читайте у статті: "Непотрібні голоси: чому не голосували 99% виборців закордонного округу".

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Як відбувається хімчистка меблів на дому Сьогодні, 28 липня

Технології Британії для ЗСУ, Румунія йде на конфлікт з РФ, нові напади у Польщі: новини дня Сьогодні, 28 липня

Зеленський показав кадри першої зустрічі з Бернемом на базі ВМС Вчора, 27 липня

Зеленський: Британія передає Україні технології захисту дронів Вчора, 27 липня

Зеленський прибув до Британії, де зустрінеться з новим прем’єром Вчора, 27 липня

Міністр оборони Польщі знову застеріг Україну від "культу Бандери" на шляху до ЄС Вчора, 27 липня

Посол України відреагував на напад на українську пару у Вроцлаві Вчора, 27 липня

ЗМІ: Зеленського чекають у Британії, новий прем'єр передасть технологію Stone Cloak Вчора, 27 липня

Румунія збиває дрони РФ, теракт у Берліні, Федорова кличуть в уряд Італії: новини вихідних 26 липня

У Румунії розповіли деталі збиття третього за три дні дрона, що порушив її повітряний простір 26 липня