Пт, 22 березня 2019

Порошенко запевнив у повній підтримці посла США після заяв Луценка про «список недоторканних»

Президент України Петро Порошенко запевнив у повній підтримці посла Сполучених Штатів Америки в Україні Марі Йованович.

Президент України Петро Порошенко запевнив у повній підтримці посла Сполучених Штатів Америки в Україні Марі Йованович.

Про це повідомляє УНІАН.

"Хочу окремо підкреслити, що наші партнери - США, ЄС, НАТО - готові підтримати та підтримують нас як у реформах сектора оборони і безпеки, так і в реформах СБУ. Я хочу наголосити, що Україна високо цінує відносини стратегічного партнерства з США на засаді чіткої двопартійної підтримки", - наголосив Порошенко.

За словами президента, відносини України та США ще ніколи не були настільки "ефективними та предметними", як зараз.

"Як глава держави я особисто доклав до цього значних зусиль. Дуже ціную цей справді важливий актив нашої міжнародної політики. У цьому контексті хотів би зазначити важливу роль посла США в Україні Марі Йованович у справі просування україно-американських відносин", - заявив Порошенко.

[L]

Також Порошенко підкреслив, що Йованович "як представник США як держави та президента США Дональда Трампа, великого друга України та великого мого друга має повну мою підтримку".

Як повідомлялося, генеральний прокурор України Юрій Луценко в інтерв'ю американському виданню The Hill заявив, що посол США в Україні Марі Йованович дала йому список людей, яких попросила "не переслідувати". Крім того, Луценко додав, що не отримав від американського посольства в Україні близько чотирьох мільйонів доларів, які вона повинна була виділити на його відомство.

У відповідь Державний департамент США назвав заяву Луценка "відвертою вигадкою".

В американському відомстві додали, що наразі не допомагають ГПУ, але раніше намагалися "підтримати фундаментальну реформу сфери юстиції, в тому числі після Революції Гідності 2014 року".

Читайте також: "Луценко проти Америки: чому "атака" на посла США зашкодить самій Україні".

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

ЗМІ: на зустріч із Зеленським запросили всіх сенаторів США Сьогодні, 28 липня

Зеленський вже прибув до США і розповів про свій пріоритет Сьогодні, 28 липня

WSJ розповіло, як Трамп захоплюється Україною і її безпілотниками Сьогодні, 28 липня

Як відбувається хімчистка меблів на дому Сьогодні, 28 липня

Технології Британії для ЗСУ, Румунія йде на конфлікт з РФ, нові напади у Польщі: новини дня Сьогодні, 28 липня

Зеленський показав кадри першої зустрічі з Бернемом на базі ВМС Вчора, 27 липня

Зеленський: Британія передає Україні технології захисту дронів Вчора, 27 липня

Зеленський прибув до Британії, де зустрінеться з новим прем’єром Вчора, 27 липня

Міністр оборони Польщі знову застеріг Україну від "культу Бандери" на шляху до ЄС Вчора, 27 липня

Посол України відреагував на напад на українську пару у Вроцлаві Вчора, 27 липня