Ср, 27 лютого 2019

У Німеччині племінника Кисельова судять за підготовку до війни проти України

У Німеччині у середу розпочався суд над племінником російського пропагандиста Дмитрія Кисельова Сергєєм, якого звинувачують у підготовці серйозного акту насильства, що становить загрозу державній безпеці України.

У Німеччині у середу розпочався суд над племінником російського пропагандиста Дмитрія Кисельова Сергєєм, якого звинувачують у підготовці серйозного акту насильства, що становить загрозу державній безпеці України.

Як повідомляє видання Die Welt, на лаві підсудних - 48-річний німецький росіянин, якого прокуратура звинувачує в участі у воєнізованій підготовці в таборі Санкт-Петербурга в 2014 році.

Видання не називає ім’я підсудного, однак з інформації російських ЗМІ відомо, що йдеться саме про Сергєя Кисельова, який є племінником російського пропагандиста Дмитрія Кисельова та має громадянство Німеччини.

Фото: RTVI

Під час тренувань у Росії його, серед іншого, навчали володіти зброєю, а метою навчань була участь у війні проти України під командуванням проросійської націоналістичної групи, стверджує німецьке обвинувачення. Підсудний, як стверджується, заперечує суверенітет України.

Кисельова серед іншого звинувачують у підготовці серйозного акту насильства, що становить загрозу для безпеки держави. У Німеччині цей злочин карається законом, навіть якщо він скоєний за кордоном.

Примітно, що участь Кисельова у бойових діях не є предметом судового розгляду.

Кисельова затримали в Болгарії у травні 2018 року та передали Німеччині. Слухання триватимуть три робочих дні.

Сам Дмитрій Кисельов неодноразово розповідав у інтерв’ю, що його племінник має паспорт Німеччини та воював на Донбасі.

Нещодавно у інтерв'ю Юрію Дудю він сказав, що його племінник воював на боці так званої "ДНР" і зараз у Німеччині його "судять за тероризм".

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

ЗМІ: на зустріч із Зеленським запросили всіх сенаторів США Сьогодні, 28 липня

Зеленський вже прибув до США і розповів про свій пріоритет Сьогодні, 28 липня

WSJ розповіло, як Трамп захоплюється Україною і її безпілотниками Сьогодні, 28 липня

Як відбувається хімчистка меблів на дому Сьогодні, 28 липня

Технології Британії для ЗСУ, Румунія йде на конфлікт з РФ, нові напади у Польщі: новини дня Сьогодні, 28 липня

Зеленський показав кадри першої зустрічі з Бернемом на базі ВМС Вчора, 27 липня

Зеленський: Британія передає Україні технології захисту дронів Вчора, 27 липня

Зеленський прибув до Британії, де зустрінеться з новим прем’єром Вчора, 27 липня

Міністр оборони Польщі знову застеріг Україну від "культу Бандери" на шляху до ЄС Вчора, 27 липня

Посол України відреагував на напад на українську пару у Вроцлаві Вчора, 27 липня