Про що всі говорять сьогодні?
Про Наглядові ради держбанків. Комітет фінансової політики та банківської діяльності Верховної Ради обрав членів спостережних рад державних банків за квотою комітету.
Про співпрацю з МВФ. Програма співпраці Міжнародного валютного фонду з Україною націлена на досягнення стійкого зростання економіки країни і підвищення рівня життя її громадян.
Про аграрні дотації. У 2018 році найбільшу допомогу від держави отримали фірми, пов’язані з мільярдером Юрієм Косюком - близько 970 мільйонів гривень.
Про звільнення Прохоренка. "Нафтогаз" припинить контракт з головою АТ "Укргазвидобування" Олегом Прохоренком з 15 березня.
Про зарплати українців. Реальні зарплати зростуть на 7% у 2019 році і надалі їх щорічне зростання уповільниться до близько 4%.
Про зростання цін. Національний банк зберіг прогноз інфляції на 2019-2020 роки на колишньому рівні.
Про електромобілі. У січні українці поставили на облік 441 електромобіль, у порівнянні з минулим роком попит на електромобілі в Україні виріс в 2,3 раза.
Ви хочете дізнатися більше?
Марихуана в законі: світ захопила "конопляна лихоманка"
Для багатьох країн коноплі - це не лише наркотик. Чому ринок медичної марихуани так стрімко зростає, хто в нього інвестує і як технологічний сектор намагається цим скористатися.
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
ЗМІ: на зустріч із Зеленським запросили всіх сенаторів США
Зеленський вже прибув до США і розповів про свій пріоритет
WSJ розповіло, як Трамп захоплюється Україною і її безпілотниками
Як відбувається хімчистка меблів на дому
Технології Британії для ЗСУ, Румунія йде на конфлікт з РФ, нові напади у Польщі: новини дня
Зеленський показав кадри першої зустрічі з Бернемом на базі ВМС
Зеленський: Британія передає Україні технології захисту дронів
Зеленський прибув до Британії, де зустрінеться з новим прем’єром
Міністр оборони Польщі знову застеріг Україну від "культу Бандери" на шляху до ЄС
Посол України відреагував на напад на українську пару у Вроцлаві