Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) визначив операційні та стратегічні пріоритети в Україні на найближчі п'ять років.
Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) визначив операційні та стратегічні пріоритети в Україні на найближчі п'ять років.
Про це йдеться у повідомленні банку, передає "Інтерфакс-Україна".
"ЄБРР буде приділяти особливу увагу проектам, в яких інвестиції будуть поєднуватися з просуванням реформ в таких сферах, як приватизація, енергетична безпека та ефективність, фінансовий сектор, торгівля і інфраструктура", - йдеться в повідомленні банку в понеділок у зв'язку з затвердженням їм нової стратегії для України.
Як наголошується в релізі, ЄБРР буде сприяти у стимулюванні участі приватного сектора в усіх галузях і подальшої комерціалізації компаній державного сектора. Банк також продовжить підтримку впровадження сучасних підходів до закупівель в державному секторі і ефективного управління.
Згідно з повідомленням, в сфері енергетики ЄБРР буде виділяти більше ресурсів на створення стійкої структури енергетичного ринку і збільшення енергетичних зв'язків. Банк також буде допомагати в підвищенні ресурсоефективності та збільшенні використання енергії з відновлюваних джерел.
У сфері фінансів, як зазначається в релізі, ЄБРР сприятиме розвитку стабільного та ефективного банківського сектора, розширення розмаїття небанківських фінансових каналів і їх використання.
Серед інших напрямків роботи в рамках нової стратегії - сприяння торгівлі та інвестиціям, розширення інфраструктурних зв'язків і підтримки наближення до стандартів ЄС: банк буде інвестувати в поліпшення пов'язаності через розвиток інфраструктури, допомагати в збільшенні торгових і інвестиційних потоків.
В останній раз банк стверджував стратегію для України в 2011 році, а з 2014 року в країні діяли пакети кризового реагування з урахуванням волатильності її політичної та макроекономічної середовища, які і покликана замінити нова програма.
ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку діяльності в країні в 1993 році банк взяв на себе сукупні зобов'язання з надання майже 12,1 млрд євро в рамках близько 400 проектів.
Тим часом проти голови Європейського банку і розвитку Суми Чакрабарті розпочато розслідування через збір даних про акціонерів.
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Зустріч Трампа з Зеленським, арешт нападників у Вроцлаві, план реформ від ЄС: новини дня
Зеленський провів зустріч з Трампом у Білому домі
Зеленський повідомив про "хорошу зустріч" з Трампом і розкрив деталі
Україні треба здійснити 25 реформ, щоб отримати 10 млрд євро до кінця 2026 року
Новий посол Франції прибув до Києва
Туск звернувся до Навроцького після нападу на українську пару у Вроцлаві
Зустріч Зеленського і Трампа буде закритою для преси
ЗМІ: на зустріч із Зеленським запросили всіх сенаторів США
Зеленський вже прибув до США і розповів про свій пріоритет
WSJ розповіло, як Трамп захоплюється Україною і її безпілотниками