Президент Петро Порошенко вважає, що Україна "переграла Росію" та попрощалася з радянським минулим.
Президент Петро Порошенко вважає, що Україна "переграла Росію" та попрощалася з радянським минулим.
Про це заявив президент Порошенко у виступі на форумі Ялтинської європейської стратегії, повідомляє кореспондент Європейської правди.
Петро Порошенко заявив, що Україна отримала підтвердження перспективи вступу до НАТО на липневому саміті Альянсу в Брюсселі.
"Цьогорічний саміт НАТО підтвердив євроатлантичну перспективу великої європейської країни. .. Президенти і прем’єри один за одним говорили: пане президенте, двері НАТО для вас відкриті", - переказав він переговори на саміті.
Окремо він наголосив, що "російський вектор" розвитку України після цього саміту остаточно розірваний.
"Це не лише намір зайвий раз помахати рукою Москві - "до свиданья, наш ласковый миша, возвращайся в свой сказочный лес! " Це месидж і нашим західним партнерам: "Раз ви (альянс-ЄП) неодноразово вже нам сказали, що двері відкриті, то навіть не сумнівайтеся, ми обов’язково ними зайдемо! ", - наголосив він.
далі буде. ..
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Зустріч Трампа з Зеленським, арешт нападників у Вроцлаві, план реформ від ЄС: новини дня
Зеленський провів зустріч з Трампом у Білому домі
Зеленський повідомив про "хорошу зустріч" з Трампом і розкрив деталі
Україні треба здійснити 25 реформ, щоб отримати 10 млрд євро до кінця 2026 року
Новий посол Франції прибув до Києва
Туск звернувся до Навроцького після нападу на українську пару у Вроцлаві
Зустріч Зеленського і Трампа буде закритою для преси
ЗМІ: на зустріч із Зеленським запросили всіх сенаторів США
Зеленський вже прибув до США і розповів про свій пріоритет
WSJ розповіло, як Трамп захоплюється Україною і її безпілотниками