Президент Росії Владімір Путін заявив, що підозрювані у справі отруєння нервовим агентом "Новічок" у британському Солсбері перебувають в РФ.

Президент Росії Владімір Путін заявив, що підозрювані у справі отруєння нервовим агентом "Новічок" у британському Солсбері перебувають в РФ.
Про це повідомляє ТАСС.
За його словами, російська влада знає про цих людей, але нічого кримінального сказати про них не може.
"Ми, звичайно, подивилися, що це за люди, і знаємо, хто вони такі. Ми їх знайшли, - повідомив Путін. - Нічого там особливого і кримінального немає, запевняю вас".
Британські прокурори 5 вересня назвали імена двох підозрюваних росіян, яких вважають виконавцями отруєння в Солсбері. Це - Александр Петров та Руслан Боширов.
Прем’єрка Британії Тереза Мей заявила, що росіяни є офіцерами ГРУ - військової розвідки РФ. Британія отримала європейський ордер на арешт росіян.
У МЗС Росії заявили, що названі імена їм невідомі і заявили про "інформаційні маніпуляції" з боку Британії.
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Зустріч Трампа з Зеленським, арешт нападників у Вроцлаві, план реформ від ЄС: новини дня
Зеленський провів зустріч з Трампом у Білому домі
Зеленський повідомив про "хорошу зустріч" з Трампом і розкрив деталі
Україні треба здійснити 25 реформ, щоб отримати 10 млрд євро до кінця 2026 року
Новий посол Франції прибув до Києва
Туск звернувся до Навроцького після нападу на українську пару у Вроцлаві
Зустріч Зеленського і Трампа буде закритою для преси
ЗМІ: на зустріч із Зеленським запросили всіх сенаторів США
Зеленський вже прибув до США і розповів про свій пріоритет
WSJ розповіло, як Трамп захоплюється Україною і її безпілотниками